Betrouwbaarste elektrische auto's volgens de APK
65 generaties gerangschikt op technische APK-gebreken, vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd. Het minst vaak gebreken: BMW 4-serie Gran Coupé / i4 (G26), Audi e-tron GT, Audi e-tron / Q8 e-tron.
Generaties met weinig APK's worden naar het gemiddelde toe getrokken, zodat een klein aantal met geluk niet bovenaan komt.
Top 10
| # | Generatie | Bouwjaren | APK's | T.o.v. gemiddeld |
|---|---|---|---|---|
| 1 | BMW 4-serie Gran Coupé / i4 (G26) | 2022–2026 | 1.875 | 74% minder |
| 2 | Audi e-tron GT | 2021–2026 | 644 | 73% minder |
| 3 | Audi e-tron / Q8 e-tron | 2018–2024 | 18.368 | 70% minder |
| 4 | BMW iX3 (G08) | 2021–2025 | 4.736 | 67% minder |
| 5 | Kia Niro (I) | 2016–2022 | 20.585 | 66% minder |
| 6 | Volvo C40 / EC40 | 2021–2026 | 1.127 | 65% minder |
| 7 | BMW i3 | 2013–2022 | 13.844 | 64% minder |
| 8 | Mercedes-Benz EQA | 2021–2026 | 2.573 | 62% minder |
| 9 | Kia EV6 | 2021–2026 | 4.610 | 59% minder |
| 10 | Hyundai Ioniq | 2016–2022 | 6.082 | 49% minder |
Flop 10
| # | Generatie | Bouwjaren | APK's | T.o.v. gemiddeld |
|---|---|---|---|---|
| 56 | Peugeot Expert / Traveller | 2016–2026 | 271 | 93% vaker |
| 57 | Tesla Model X | 2016–2020 | 6.731 | 97% vaker |
| 58 | Renault Mégane E-Tech | 2022–2026 | 998 | 98% vaker |
| 59 | Tesla Model S | 2013–2020 | 17.189 | 106% vaker |
| 60 | Tesla Model 3 | 2019–2026 | 48.193 | 109% vaker |
| 61 | Opel Ampera-e | 2017–2020 | 4.495 | 111% vaker |
| 62 | Dacia Spring | 2021–2026 | 1.930 | 117% vaker |
| 63 | Mercedes-Benz Vito / V-Klasse (W447) | 2015–2026 | 763 | 146% vaker |
| 64 | Citroen Jumpy / SpaceTourer | 2017–2026 | 240 | 176% vaker |
| 65 | Tesla Model Y | 2021–2026 | 4.191 | 271% vaker |
Alle 65 generaties
| # | Generatie | Bouwjaren | APK's | T.o.v. gemiddeld |
|---|---|---|---|---|
| 1 | BMW 4-serie Gran Coupé / i4 (G26) | 2022–2026 | 1.875 | 74% minder |
| 2 | Audi e-tron GT | 2021–2026 | 644 | 73% minder |
| 3 | Audi e-tron / Q8 e-tron | 2018–2024 | 18.368 | 70% minder |
| 4 | BMW iX3 (G08) | 2021–2025 | 4.736 | 67% minder |
| 5 | Kia Niro (I) | 2016–2022 | 20.585 | 66% minder |
| 6 | Volvo C40 / EC40 | 2021–2026 | 1.127 | 65% minder |
| 7 | BMW i3 | 2013–2022 | 13.844 | 64% minder |
| 8 | Mercedes-Benz EQA | 2021–2026 | 2.573 | 62% minder |
| 9 | Kia EV6 | 2021–2026 | 4.610 | 59% minder |
| 10 | Hyundai Ioniq | 2016–2022 | 6.082 | 49% minder |
| 11 | Hyundai Ioniq 5 | 2021–2026 | 4.061 | 48% minder |
| 12 | Volkswagen Golf 7 | 2013–2020 | 15.453 | 48% minder |
| 13 | Mercedes-Benz EQB | 2022–2026 | 676 | 45% minder |
| 14 | Mazda MX-30 | 2020–2025 | 2.981 | 42% minder |
| 15 | Smart ForTwo (C453) | 2015–2023 | 1.262 | 40% minder |
| 16 | Volkswagen up! | 2012–2023 | 6.668 | 39% minder |
| 17 | Porsche Taycan | 2020–2026 | 2.522 | 38% minder |
| 18 | Seat Mii | 2012–2021 | 2.882 | 38% minder |
| 19 | Cupra Born | 2021–2026 | 3.064 | 36% minder |
| 20 | Ford Mustang Mach-E | 2021–2026 | 4.881 | 31% minder |
| 21 | Mercedes-Benz B-Klasse (W246) | 2012–2018 | 509 | 26% minder |
| 22 | Kia Niro (II) | 2022–2026 | 1.539 | 22% minder |
| 23 | Nissan Leaf (ZE1) | 2018–2024 | 12.217 | 20% minder |
| 24 | Peugeot 208 (II) | 2020–2026 | 11.413 | 17% minder |
| 25 | Kia Soul (III) | 2019–2024 | 1.897 | 17% minder |
| 26 | Skoda Citigo | 2012–2020 | 3.764 | 17% minder |
| 27 | Volkswagen ID.5 | 2022–2025 | 691 | 16% minder |
| 28 | Mini (F55/F56) | 2014–2025 | 7.312 | 15% minder |
| 29 | Kia Soul (II) | 2014–2019 | 626 | 15% minder |
| 30 | Volkswagen ID.3 | 2020–2026 | 22.482 | 14% minder |
| 31 | Audi Q4 e-tron | 2021–2026 | 5.945 | 14% minder |
| 32 | Fiat 500e (332) | 2020–2026 | 6.311 | 9% minder |
| 33 | Opel Corsa (F) | 2020–2026 | 6.619 | 6% minder |
| 34 | Smart ForFour (W453) | 2015–2022 | 1.196 | 6% minder |
| 35 | MG ZS EV | 2019–2025 | 7.309 | gemiddeld |
| 36 | Renault Twingo (III) | 2014–2026 | 2.121 | gemiddeld |
| 37 | Citroen C-Zero | 2011–2020 | 611 | 9% vaker |
| 38 | BMW iX | 2021–2026 | 1.005 | 11% vaker |
| 39 | Fiat 500e (I) | 2013–2018 | 3.443 | 18% vaker |
| 40 | Smart ForTwo (451) | 2007–2015 | 819 | 19% vaker |
| 41 | Citroen C4 (III) | 2021–2026 | 3.272 | 20% vaker |
| 42 | Peugeot 2008 (II) | 2020–2026 | 7.536 | 21% vaker |
| 43 | Hyundai Kona (I) | 2018–2023 | 21.655 | 21% vaker |
| 44 | DS 3 Crossback | 2019–2024 | 871 | 22% vaker |
| 45 | Polestar 2 | 2020–2026 | 8.948 | 23% vaker |
| 46 | Opel Mokka (B) | 2021–2026 | 2.752 | 25% vaker |
| 47 | Volkswagen ID.4 | 2020–2026 | 10.405 | 31% vaker |
| 48 | Volvo XC40 / EX40 | 2018–2026 | 9.091 | 33% vaker |
| 49 | Nissan e-NV200 | 2014–2022 | 858 | 52% vaker |
| 50 | Nissan Leaf (ZE0) | 2011–2017 | 4.902 | 52% vaker |
| 51 | Jaguar I-Pace | 2018–2022 | 3.569 | 56% vaker |
| 52 | Opel Zafira Life / Vivaro (C) | 2020–2026 | 391 | 67% vaker |
| 53 | Renault Zoe | 2013–2023 | 24.218 | 68% vaker |
| 54 | Skoda Enyaq | 2021–2026 | 11.877 | 75% vaker |
| 55 | Mercedes-Benz EQC | 2019–2024 | 2.503 | 92% vaker |
| 56 | Peugeot Expert / Traveller | 2016–2026 | 271 | 93% vaker |
| 57 | Tesla Model X | 2016–2020 | 6.731 | 97% vaker |
| 58 | Renault Mégane E-Tech | 2022–2026 | 998 | 98% vaker |
| 59 | Tesla Model S | 2013–2020 | 17.189 | 106% vaker |
| 60 | Tesla Model 3 | 2019–2026 | 48.193 | 109% vaker |
| 61 | Opel Ampera-e | 2017–2020 | 4.495 | 111% vaker |
| 62 | Dacia Spring | 2021–2026 | 1.930 | 117% vaker |
| 63 | Mercedes-Benz Vito / V-Klasse (W447) | 2015–2026 | 763 | 146% vaker |
| 64 | Citroen Jumpy / SpaceTourer | 2017–2026 | 240 | 176% vaker |
| 65 | Tesla Model Y | 2021–2026 | 4.191 | 271% vaker |
Over deze cijfers
- Bron: open data van de RDW. APK-gegevens zijn er pas vanaf juni 2022.
- Technische gebreken = afkeurpunten en adviespunten bij de APK, zonder slijtage zoals banden, lampen en ruitenwissers. Een herkeuring na reparatie telt als dezelfde APK.
- Gemiddeld = alle personenauto's van dezelfde leeftijd bij de APK. We vergelijken nooit auto's van verschillende leeftijden zonder die correctie.
- Gebreken hangen af van wat het keuringsstation meldt. Wat de garage vóór de keuring repareert, zie je niet terug.
- De kilometerstand staat niet in de gegevens. Een model waarmee veel gereden wordt, scoort daardoor slechter dan het is.
- Alleen auto's die nog rijden tellen mee. Gesloopte auto's, waarschijnlijk de slechtste, ontbreken; dat is nog een reden om alleen met auto's van dezelfde leeftijd te vergelijken.
- Taxi's (nu of vroeger) zijn niet meegeteld.