Betrouwbaarste kleine auto's tot 7 jaar volgens de APK
45 generaties gerangschikt op technische APK-gebreken, vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd. Het minst vaak gebreken: Honda Jazz (IV), Suzuki Ignis (III), BMW i3.
Generaties met weinig APK's worden naar het gemiddelde toe getrokken, zodat een klein aantal met geluk niet bovenaan komt.
Top 10
| # | Generatie | Bouwjaren | APK's | T.o.v. gemiddeld |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Honda Jazz (IV) | 2020–2026 | 2.553 | 77% minder |
| 2 | Suzuki Ignis (III) | 2017–2024 | 17.577 | 75% minder |
| 3 | BMW i3 | 2013–2022 | 8.782 | 66% minder |
| 4 | Honda Jazz (III) | 2009–2019 | 2.111 | 56% minder |
| 5 | Toyota Yaris (IV) | 2020–2026 | 26.451 | 51% minder |
| 6 | Suzuki Swift (V) | 2017–2024 | 19.397 | 50% minder |
| 7 | Mini Cabrio (F57) | 2017–2023 | 4.736 | 29% minder |
| 8 | Hyundai i20 (III) | 2021–2026 | 4.762 | 29% minder |
| 9 | DS 3 | 2015–2019 | 908 | 28% minder |
| 10 | Suzuki Swift (IV) | 2010–2016 | 235 | 27% minder |
Flop 10
| # | Generatie | Bouwjaren | APK's | T.o.v. gemiddeld |
|---|---|---|---|---|
| 36 | Opel Corsa (E) | 2014–2019 | 14.335 | 50% vaker |
| 37 | Audi A1 (GB) | 2019–2026 | 13.236 | 51% vaker |
| 38 | Ford Fiesta (VI) | 2009–2017 | 2.448 | 55% vaker |
| 39 | Fiat Grande Punto / Punto Evo (199) | 2006–2018 | 1.170 | 58% vaker |
| 40 | Renault Zoe | 2013–2023 | 15.701 | 72% vaker |
| 41 | Seat Ibiza (V) | 2017–2026 | 21.860 | 103% vaker |
| 42 | Alfa Romeo MiTo | 2008–2019 | 673 | 105% vaker |
| 43 | Opel Ampera-e | 2017–2020 | 3.868 | 111% vaker |
| 44 | Volkswagen Polo (AW) | 2018–2025 | 92.228 | 144% vaker |
| 45 | Suzuki Baleno | 2016–2019 | 1.608 | 235% vaker |
Alle 45 generaties
| # | Generatie | Bouwjaren | APK's | T.o.v. gemiddeld |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Honda Jazz (IV) | 2020–2026 | 2.553 | 77% minder |
| 2 | Suzuki Ignis (III) | 2017–2024 | 17.577 | 75% minder |
| 3 | BMW i3 | 2013–2022 | 8.782 | 66% minder |
| 4 | Honda Jazz (III) | 2009–2019 | 2.111 | 56% minder |
| 5 | Toyota Yaris (IV) | 2020–2026 | 26.451 | 51% minder |
| 6 | Suzuki Swift (V) | 2017–2024 | 19.397 | 50% minder |
| 7 | Mini Cabrio (F57) | 2017–2023 | 4.736 | 29% minder |
| 8 | Hyundai i20 (III) | 2021–2026 | 4.762 | 29% minder |
| 9 | DS 3 | 2015–2019 | 908 | 28% minder |
| 10 | Suzuki Swift (IV) | 2010–2016 | 235 | 27% minder |
| 11 | Ford Fiesta (VII) | 2017–2023 | 48.280 | 27% minder |
| 12 | Hyundai i20 (II) | 2015–2020 | 9.058 | 27% minder |
| 13 | Mini (F55/F56) | 2014–2025 | 31.588 | 26% minder |
| 14 | Nissan Note (E12) | 2013–2017 | 308 | 25% minder |
| 15 | Kia Rio (IV) | 2017–2023 | 8.001 | 23% minder |
| 16 | Opel Corsa (F) | 2020–2026 | 36.787 | 17% minder |
| 17 | Mini Clubman (F54) | 2017–2024 | 9.059 | 16% minder |
| 18 | Peugeot 208 (II) | 2020–2026 | 38.021 | 14% minder |
| 19 | Ford Ka+ | 2016–2019 | 1.842 | 11% minder |
| 20 | Dacia Sandero (II) | 2013–2020 | 6.326 | 10% minder |
| 21 | Skoda Fabia (IV) | 2022–2026 | 1.016 | 8% minder |
| 22 | Citroen C3 (III) | 2016–2024 | 25.568 | 5% minder |
| 23 | Peugeot 208 (I) | 2012–2019 | 16.891 | gemiddeld |
| 24 | Audi A1 (8X) | 2010–2018 | 4.782 | gemiddeld |
| 25 | Nissan Micra (K14) | 2017–2026 | 17.763 | gemiddeld |
| 26 | Dacia Logan (II) | 2014–2020 | 5.768 | 5% vaker |
| 27 | Mazda 2 (DJ) | 2015–2024 | 11.801 | 9% vaker |
| 28 | Volkswagen Polo (6R/6C) | 2009–2017 | 4.185 | 10% vaker |
| 29 | Seat Ibiza (IV) | 2008–2017 | 978 | 11% vaker |
| 30 | Skoda Fabia (III) | 2015–2022 | 16.668 | 12% vaker |
| 31 | Renault Clio (IV) | 2013–2019 | 32.951 | 16% vaker |
| 32 | Renault Clio (V) | 2019–2025 | 28.855 | 18% vaker |
| 33 | Dacia Sandero (III) | 2021–2026 | 8.069 | 30% vaker |
| 34 | Toyota Yaris (III) | 2012–2020 | 35.536 | 33% vaker |
| 35 | Kia Rio (III) | 2011–2017 | 311 | 34% vaker |
| 36 | Opel Corsa (E) | 2014–2019 | 14.335 | 50% vaker |
| 37 | Audi A1 (GB) | 2019–2026 | 13.236 | 51% vaker |
| 38 | Ford Fiesta (VI) | 2009–2017 | 2.448 | 55% vaker |
| 39 | Fiat Grande Punto / Punto Evo (199) | 2006–2018 | 1.170 | 58% vaker |
| 40 | Renault Zoe | 2013–2023 | 15.701 | 72% vaker |
| 41 | Seat Ibiza (V) | 2017–2026 | 21.860 | 103% vaker |
| 42 | Alfa Romeo MiTo | 2008–2019 | 673 | 105% vaker |
| 43 | Opel Ampera-e | 2017–2020 | 3.868 | 111% vaker |
| 44 | Volkswagen Polo (AW) | 2018–2025 | 92.228 | 144% vaker |
| 45 | Suzuki Baleno | 2016–2019 | 1.608 | 235% vaker |
Over deze cijfers
- Bron: open data van de RDW. APK-gegevens zijn er pas vanaf juni 2022.
- Technische gebreken = afkeurpunten en adviespunten bij de APK, zonder slijtage zoals banden, lampen en ruitenwissers. Een herkeuring na reparatie telt als dezelfde APK.
- Gemiddeld = alle personenauto's van dezelfde leeftijd bij de APK. We vergelijken nooit auto's van verschillende leeftijden zonder die correctie.
- Gebreken hangen af van wat het keuringsstation meldt. Wat de garage vóór de keuring repareert, zie je niet terug.
- De kilometerstand staat niet in de gegevens. Een model waarmee veel gereden wordt, scoort daardoor slechter dan het is.
- Alleen auto's die nog rijden tellen mee. Gesloopte auto's, waarschijnlijk de slechtste, ontbreken; dat is nog een reden om alleen met auto's van dezelfde leeftijd te vergelijken.
- Taxi's (nu of vroeger) zijn niet meegeteld.