Betrouwbaarste middenklassers tot 7 jaar volgens de APK
31 generaties gerangschikt op technische APK-gebreken, vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd. Het minst vaak gebreken: BMW 4-serie Gran Coupé / i4 (G26), Lexus IS (XE30), BMW 4-serie (G22/G23).
Generaties met weinig APK's worden naar het gemiddelde toe getrokken, zodat een klein aantal met geluk niet bovenaan komt.
Top 10
| # | Generatie | Bouwjaren | APK's | T.o.v. gemiddeld |
|---|---|---|---|---|
| 1 | BMW 4-serie Gran Coupé / i4 (G26) | 2022–2026 | 2.496 | 68% minder |
| 2 | Lexus IS (XE30) | 2013–2020 | 738 | 64% minder |
| 3 | BMW 4-serie (G22/G23) | 2020–2026 | 1.664 | 54% minder |
| 4 | Subaru Legacy / Outback (VI) | 2015–2021 | 731 | 44% minder |
| 5 | Audi A5 (F5) | 2016–2024 | 8.840 | 34% minder |
| 6 | Toyota Avensis (III) | 2009–2018 | 561 | 25% minder |
| 7 | Audi A4 (B9) | 2016–2024 | 16.916 | 25% minder |
| 8 | Ford Mondeo (V) | 2015–2022 | 4.517 | 16% minder |
| 9 | BMW 3-serie (G20/G21) | 2019–2026 | 25.161 | 16% minder |
| 10 | BMW 4-serie (F32/F33/F36) | 2010–2020 | 5.262 | 13% minder |
Flop 10
| # | Generatie | Bouwjaren | APK's | T.o.v. gemiddeld |
|---|---|---|---|---|
| 22 | Volvo V70 / XC70 (III) | 2007–2016 | 382 | 12% vaker |
| 23 | Alfa Romeo Giulia (952) | 2016–2024 | 2.837 | 13% vaker |
| 24 | Volvo S60 (III) | 2019–2024 | 3.223 | 14% vaker |
| 25 | Volkswagen Passat (B8) | 2015–2025 | 22.481 | 18% vaker |
| 26 | Polestar 2 | 2020–2026 | 8.948 | 23% vaker |
| 27 | Skoda Superb (III) | 2015–2024 | 10.693 | 29% vaker |
| 28 | Renault Talisman | 2016–2022 | 2.759 | 33% vaker |
| 29 | Peugeot 508 (II) | 2019–2025 | 4.290 | 53% vaker |
| 30 | Peugeot 508 (I) | 2011–2017 | 265 | 86% vaker |
| 31 | Tesla Model 3 | 2019–2026 | 48.172 | 109% vaker |
Alle 31 generaties
| # | Generatie | Bouwjaren | APK's | T.o.v. gemiddeld |
|---|---|---|---|---|
| 1 | BMW 4-serie Gran Coupé / i4 (G26) | 2022–2026 | 2.496 | 68% minder |
| 2 | Lexus IS (XE30) | 2013–2020 | 738 | 64% minder |
| 3 | BMW 4-serie (G22/G23) | 2020–2026 | 1.664 | 54% minder |
| 4 | Subaru Legacy / Outback (VI) | 2015–2021 | 731 | 44% minder |
| 5 | Audi A5 (F5) | 2016–2024 | 8.840 | 34% minder |
| 6 | Toyota Avensis (III) | 2009–2018 | 561 | 25% minder |
| 7 | Audi A4 (B9) | 2016–2024 | 16.916 | 25% minder |
| 8 | Ford Mondeo (V) | 2015–2022 | 4.517 | 16% minder |
| 9 | BMW 3-serie (G20/G21) | 2019–2026 | 25.161 | 16% minder |
| 10 | BMW 4-serie (F32/F33/F36) | 2010–2020 | 5.262 | 13% minder |
| 11 | Mazda 6 (GJ/GL) | 2012–2023 | 2.435 | 11% minder |
| 12 | BMW 3-serie (F30/F31) | 2012–2019 | 10.163 | 10% minder |
| 13 | Mercedes-Benz C-Klasse (W206) | 2021–2026 | 3.943 | 8% minder |
| 14 | Kia Optima (JF) | 2016–2020 | 965 | 7% minder |
| 15 | Volvo V60 (II) | 2018–2026 | 24.842 | 6% minder |
| 16 | Volvo S60 (II) | 2010–2018 | 464 | 5% minder |
| 17 | Volkswagen Arteon | 2017–2024 | 3.885 | gemiddeld |
| 18 | Opel Insignia (B) | 2017–2022 | 5.807 | gemiddeld |
| 19 | Volvo V60 (I) | 2011–2018 | 5.431 | 5% vaker |
| 20 | Mercedes-Benz C-Klasse (W205) | 2014–2021 | 17.336 | 7% vaker |
| 21 | Jaguar XE | 2015–2021 | 726 | 11% vaker |
| 22 | Volvo V70 / XC70 (III) | 2007–2016 | 382 | 12% vaker |
| 23 | Alfa Romeo Giulia (952) | 2016–2024 | 2.837 | 13% vaker |
| 24 | Volvo S60 (III) | 2019–2024 | 3.223 | 14% vaker |
| 25 | Volkswagen Passat (B8) | 2015–2025 | 22.481 | 18% vaker |
| 26 | Polestar 2 | 2020–2026 | 8.948 | 23% vaker |
| 27 | Skoda Superb (III) | 2015–2024 | 10.693 | 29% vaker |
| 28 | Renault Talisman | 2016–2022 | 2.759 | 33% vaker |
| 29 | Peugeot 508 (II) | 2019–2025 | 4.290 | 53% vaker |
| 30 | Peugeot 508 (I) | 2011–2017 | 265 | 86% vaker |
| 31 | Tesla Model 3 | 2019–2026 | 48.172 | 109% vaker |
Over deze cijfers
- Bron: open data van de RDW. APK-gegevens zijn er pas vanaf juni 2022.
- Technische gebreken = afkeurpunten en adviespunten bij de APK, zonder slijtage zoals banden, lampen en ruitenwissers. Een herkeuring na reparatie telt als dezelfde APK.
- Gemiddeld = alle personenauto's van dezelfde leeftijd bij de APK. We vergelijken nooit auto's van verschillende leeftijden zonder die correctie.
- Gebreken hangen af van wat het keuringsstation meldt. Wat de garage vóór de keuring repareert, zie je niet terug.
- De kilometerstand staat niet in de gegevens. Een model waarmee veel gereden wordt, scoort daardoor slechter dan het is.
- Alleen auto's die nog rijden tellen mee. Gesloopte auto's, waarschijnlijk de slechtste, ontbreken; dat is nog een reden om alleen met auto's van dezelfde leeftijd te vergelijken.
- Taxi's (nu of vroeger) zijn niet meegeteld.