Betrouwbaarste mini-auto's tot 7 jaar volgens de APK
22 generaties gerangschikt op technische APK-gebreken, vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd. Het minst vaak gebreken: Toyota Aygo X, Smart ForTwo (C453), Seat Mii.
Generaties met weinig APK's worden naar het gemiddelde toe getrokken, zodat een klein aantal met geluk niet bovenaan komt.
Top 10
| # | Generatie | Bouwjaren | APK's | T.o.v. gemiddeld |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Toyota Aygo X | 2022–2026 | 5.580 | 35% minder |
| 2 | Smart ForTwo (C453) | 2015–2023 | 1.520 | 34% minder |
| 3 | Seat Mii | 2012–2021 | 5.898 | 32% minder |
| 4 | Kia Picanto (III) | 2017–2026 | 53.805 | 32% minder |
| 5 | Volkswagen up! | 2012–2023 | 45.017 | 30% minder |
| 6 | Opel Karl | 2015–2019 | 24.362 | 29% minder |
| 7 | Skoda Citigo | 2012–2020 | 8.738 | 25% minder |
| 8 | Renault Twingo (III) | 2014–2026 | 17.246 | 25% minder |
| 9 | Suzuki Celerio | 2015–2020 | 5.908 | 23% minder |
| 10 | Toyota Aygo (II) | 2014–2022 | 46.550 | 17% minder |
Flop 10
| # | Generatie | Bouwjaren | APK's | T.o.v. gemiddeld |
|---|---|---|---|---|
| 13 | Peugeot 108 | 2014–2021 | 38.497 | gemiddeld |
| 14 | Citroen C1 (II) | 2014–2021 | 23.004 | 8% vaker |
| 15 | Opel Adam | 2013–2019 | 2.623 | 15% vaker |
| 16 | Kia Picanto (II) | 2011–2017 | 1.334 | 18% vaker |
| 17 | Fiat 500 (312) | 2008–2024 | 33.485 | 19% vaker |
| 18 | Mitsubishi Space Star (II) | 2013–2024 | 16.094 | 26% vaker |
| 19 | Fiat Panda (III) | 2012–2026 | 5.346 | 37% vaker |
| 20 | Hyundai i10 (II) | 2014–2020 | 17.052 | 64% vaker |
| 21 | Hyundai i10 (III) | 2020–2026 | 11.511 | 89% vaker |
| 22 | Dacia Spring | 2021–2026 | 1.930 | 106% vaker |
Alle 22 generaties
| # | Generatie | Bouwjaren | APK's | T.o.v. gemiddeld |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Toyota Aygo X | 2022–2026 | 5.580 | 35% minder |
| 2 | Smart ForTwo (C453) | 2015–2023 | 1.520 | 34% minder |
| 3 | Seat Mii | 2012–2021 | 5.898 | 32% minder |
| 4 | Kia Picanto (III) | 2017–2026 | 53.805 | 32% minder |
| 5 | Volkswagen up! | 2012–2023 | 45.017 | 30% minder |
| 6 | Opel Karl | 2015–2019 | 24.362 | 29% minder |
| 7 | Skoda Citigo | 2012–2020 | 8.738 | 25% minder |
| 8 | Renault Twingo (III) | 2014–2026 | 17.246 | 25% minder |
| 9 | Suzuki Celerio | 2015–2020 | 5.908 | 23% minder |
| 10 | Toyota Aygo (II) | 2014–2022 | 46.550 | 17% minder |
| 11 | Smart ForFour (W453) | 2015–2022 | 2.119 | 12% minder |
| 12 | Fiat 500e (332) | 2020–2026 | 6.311 | 9% minder |
| 13 | Peugeot 108 | 2014–2021 | 38.497 | gemiddeld |
| 14 | Citroen C1 (II) | 2014–2021 | 23.004 | 8% vaker |
| 15 | Opel Adam | 2013–2019 | 2.623 | 15% vaker |
| 16 | Kia Picanto (II) | 2011–2017 | 1.334 | 18% vaker |
| 17 | Fiat 500 (312) | 2008–2024 | 33.485 | 19% vaker |
| 18 | Mitsubishi Space Star (II) | 2013–2024 | 16.094 | 26% vaker |
| 19 | Fiat Panda (III) | 2012–2026 | 5.346 | 37% vaker |
| 20 | Hyundai i10 (II) | 2014–2020 | 17.052 | 64% vaker |
| 21 | Hyundai i10 (III) | 2020–2026 | 11.511 | 89% vaker |
| 22 | Dacia Spring | 2021–2026 | 1.930 | 106% vaker |
Over deze cijfers
- Bron: open data van de RDW. APK-gegevens zijn er pas vanaf juni 2022.
- Technische gebreken = afkeurpunten en adviespunten bij de APK, zonder slijtage zoals banden, lampen en ruitenwissers. Een herkeuring na reparatie telt als dezelfde APK.
- Gemiddeld = alle personenauto's van dezelfde leeftijd bij de APK. We vergelijken nooit auto's van verschillende leeftijden zonder die correctie.
- Gebreken hangen af van wat het keuringsstation meldt. Wat de garage vóór de keuring repareert, zie je niet terug.
- De kilometerstand staat niet in de gegevens. Een model waarmee veel gereden wordt, scoort daardoor slechter dan het is.
- Alleen auto's die nog rijden tellen mee. Gesloopte auto's, waarschijnlijk de slechtste, ontbreken; dat is nog een reden om alleen met auto's van dezelfde leeftijd te vergelijken.
- Taxi's (nu of vroeger) zijn niet meegeteld.