Betrouwbaarste mini-auto's volgens de APK
60 generaties gerangschikt op technische APK-gebreken, vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd. Het minst vaak gebreken: Toyota iQ, Suzuki Celerio, Daihatsu Cuore (L276).
Generaties met weinig APK's worden naar het gemiddelde toe getrokken, zodat een klein aantal met geluk niet bovenaan komt.
Top 10
| # | Generatie | Bouwjaren | APK's | T.o.v. gemiddeld |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Toyota iQ | 2009–2013 | 8.970 | 56% minder |
| 2 | Suzuki Celerio | 2015–2020 | 30.655 | 47% minder |
| 3 | Daihatsu Cuore (L276) | 2007–2011 | 24.215 | 40% minder |
| 4 | Toyota Aygo X | 2022–2026 | 5.580 | 33% minder |
| 5 | Skoda Citigo | 2012–2020 | 49.715 | 33% minder |
| 6 | Seat Mii | 2012–2021 | 53.293 | 32% minder |
| 7 | Smart ForTwo (C453) | 2015–2023 | 4.324 | 32% minder |
| 8 | Kia Picanto (III) | 2017–2026 | 73.368 | 30% minder |
| 9 | Toyota Aygo (II) | 2014–2022 | 121.102 | 30% minder |
| 10 | Volkswagen up! | 2012–2023 | 292.654 | 28% minder |
Flop 10
| # | Generatie | Bouwjaren | APK's | T.o.v. gemiddeld |
|---|---|---|---|---|
| 51 | Opel Karl | 2015–2019 | 81.985 | 22% vaker |
| 52 | Ford Ka (II) | 2009–2015 | 129.861 | 24% vaker |
| 53 | Renault Twingo (II) | 2008–2014 | 183.813 | 26% vaker |
| 54 | Fiat 500 (312) | 2008–2024 | 274.657 | 27% vaker |
| 55 | Chevrolet Matiz | 2005–2010 | 23.407 | 29% vaker |
| 56 | Chevrolet Spark (M300) | 2010–2013 | 48.544 | 32% vaker |
| 57 | Hyundai i10 (II) | 2014–2020 | 75.827 | 47% vaker |
| 58 | Opel Adam | 2013–2019 | 28.696 | 56% vaker |
| 59 | Hyundai i10 (III) | 2020–2026 | 11.511 | 86% vaker |
| 60 | Dacia Spring | 2021–2026 | 1.930 | 91% vaker |
Alle 60 generaties
| # | Generatie | Bouwjaren | APK's | T.o.v. gemiddeld |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Toyota iQ | 2009–2013 | 8.970 | 56% minder |
| 2 | Suzuki Celerio | 2015–2020 | 30.655 | 47% minder |
| 3 | Daihatsu Cuore (L276) | 2007–2011 | 24.215 | 40% minder |
| 4 | Toyota Aygo X | 2022–2026 | 5.580 | 33% minder |
| 5 | Skoda Citigo | 2012–2020 | 49.715 | 33% minder |
| 6 | Seat Mii | 2012–2021 | 53.293 | 32% minder |
| 7 | Smart ForTwo (C453) | 2015–2023 | 4.324 | 32% minder |
| 8 | Kia Picanto (III) | 2017–2026 | 73.368 | 30% minder |
| 9 | Toyota Aygo (II) | 2014–2022 | 121.102 | 30% minder |
| 10 | Volkswagen up! | 2012–2023 | 292.654 | 28% minder |
| 11 | Peugeot 108 | 2014–2021 | 124.044 | 23% minder |
| 12 | Suzuki Alto (VII) | 2009–2015 | 119.830 | 21% minder |
| 13 | Kia Picanto (II) | 2011–2017 | 179.976 | 20% minder |
| 14 | Nissan Pixo | 2009–2013 | 34.166 | 19% minder |
| 15 | Citroen C1 (II) | 2014–2021 | 72.337 | 19% minder |
| 16 | Ford StreetKa | 2003–2005 | 1.352 | 18% minder |
| 17 | Smart ForTwo (451) | 2007–2015 | 13.158 | 17% minder |
| 18 | Smart ForTwo (450) | 1999–2007 | 6.791 | 16% minder |
| 19 | Toyota Aygo (I) | 2006–2014 | 300.122 | 13% minder |
| 20 | Renault Twingo (III) | 2014–2026 | 66.538 | 13% minder |
| 21 | Daihatsu Cuore (L700) | 1999–2003 | 3.011 | 13% minder |
| 22 | Peugeot 107 | 2006–2014 | 302.043 | 12% minder |
| 23 | Hyundai Atos | 2000–2008 | 34.699 | 12% minder |
| 24 | Citroen C1 (I) | 2006–2014 | 236.042 | 11% minder |
| 25 | Opel Agila (A) | 2000–2007 | 43.672 | 10% minder |
| 26 | Fiat 500e (332) | 2020–2026 | 6.311 | 9% minder |
| 27 | Suzuki Wagon R+ | 1999–2007 | 34.483 | 7% minder |
| 28 | Opel Agila (B) | 2008–2014 | 83.177 | 6% minder |
| 29 | Smart ForFour (454) | 2004–2007 | 4.772 | 5% minder |
| 30 | Ford Ka (I) | 1998–2008 | 19.663 | gemiddeld |
| 31 | Daihatsu Cuore (L250) | 2003–2009 | 15.880 | gemiddeld |
| 32 | Suzuki Alto (IV) | 1997–2002 | 2.809 | gemiddeld |
| 33 | Fiat Panda (III) | 2012–2026 | 64.999 | gemiddeld |
| 34 | Hyundai i10 (I) | 2008–2013 | 117.548 | gemiddeld |
| 35 | Smart ForFour (W453) | 2015–2022 | 8.618 | 5% vaker |
| 36 | Volkswagen Fox | 2005–2010 | 45.738 | 5% vaker |
| 37 | Mitsubishi Space Star (II) | 2013–2024 | 58.541 | 5% vaker |
| 38 | Volkswagen Lupo | 1999–2005 | 13.835 | 5% vaker |
| 39 | Seat Arosa | 1998–2005 | 9.719 | 6% vaker |
| 40 | Mitsubishi Space Star (I) | 1999–2005 | 12.839 | 7% vaker |
| 41 | Fiat Panda (II) | 2004–2012 | 166.574 | 7% vaker |
| 42 | Fiat Seicento | 1998–2006 | 7.127 | 8% vaker |
| 43 | Fiat Panda (I) | 1982–2003 | 1.922 | 8% vaker |
| 44 | Citroen 2CV | 1965–1990 | 8.230 | 10% vaker |
| 45 | Daewoo Matiz | 1999–2004 | 2.347 | 15% vaker |
| 46 | Renault Twingo (I) | 1995–2007 | 31.866 | 17% vaker |
| 47 | Kia Picanto (I) | 2004–2011 | 77.846 | 17% vaker |
| 48 | Suzuki Alto (V) | 2002–2006 | 17.004 | 17% vaker |
| 49 | Fiat 500e (I) | 2013–2018 | 3.443 | 18% vaker |
| 50 | Renault Wind | 2010–2013 | 1.629 | 18% vaker |
| 51 | Opel Karl | 2015–2019 | 81.985 | 22% vaker |
| 52 | Ford Ka (II) | 2009–2015 | 129.861 | 24% vaker |
| 53 | Renault Twingo (II) | 2008–2014 | 183.813 | 26% vaker |
| 54 | Fiat 500 (312) | 2008–2024 | 274.657 | 27% vaker |
| 55 | Chevrolet Matiz | 2005–2010 | 23.407 | 29% vaker |
| 56 | Chevrolet Spark (M300) | 2010–2013 | 48.544 | 32% vaker |
| 57 | Hyundai i10 (II) | 2014–2020 | 75.827 | 47% vaker |
| 58 | Opel Adam | 2013–2019 | 28.696 | 56% vaker |
| 59 | Hyundai i10 (III) | 2020–2026 | 11.511 | 86% vaker |
| 60 | Dacia Spring | 2021–2026 | 1.930 | 91% vaker |
Over deze cijfers
- Bron: open data van de RDW. APK-gegevens zijn er pas vanaf juni 2022.
- Technische gebreken = afkeurpunten en adviespunten bij de APK, zonder slijtage zoals banden, lampen en ruitenwissers. Een herkeuring na reparatie telt als dezelfde APK.
- Gemiddeld = alle personenauto's van dezelfde leeftijd bij de APK. We vergelijken nooit auto's van verschillende leeftijden zonder die correctie.
- Gebreken hangen af van wat het keuringsstation meldt. Wat de garage vóór de keuring repareert, zie je niet terug.
- De kilometerstand staat niet in de gegevens. Een model waarmee veel gereden wordt, scoort daardoor slechter dan het is.
- Alleen auto's die nog rijden tellen mee. Gesloopte auto's, waarschijnlijk de slechtste, ontbreken; dat is nog een reden om alleen met auto's van dezelfde leeftijd te vergelijken.
- Taxi's (nu of vroeger) zijn niet meegeteld.