Betrouwbaarste mini-auto's van 16 jaar en ouder volgens de APK
37 generaties gerangschikt op technische APK-gebreken, vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd. Het minst vaak gebreken: Toyota iQ, Daihatsu Cuore (L276), Suzuki Alto (VII).
Generaties met weinig APK's worden naar het gemiddelde toe getrokken, zodat een klein aantal met geluk niet bovenaan komt.
Top 10
| # | Generatie | Bouwjaren | APK's | T.o.v. gemiddeld |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Toyota iQ | 2009–2013 | 3.651 | 54% minder |
| 2 | Daihatsu Cuore (L276) | 2007–2011 | 16.299 | 37% minder |
| 3 | Suzuki Alto (VII) | 2009–2015 | 20.719 | 24% minder |
| 4 | Nissan Pixo | 2009–2013 | 7.193 | 23% minder |
| 5 | Smart ForTwo (451) | 2007–2015 | 5.145 | 22% minder |
| 6 | Ford StreetKa | 2003–2005 | 1.352 | 17% minder |
| 7 | Smart ForTwo (450) | 1999–2007 | 6.790 | 16% minder |
| 8 | Daihatsu Cuore (L700) | 1999–2003 | 3.011 | 12% minder |
| 9 | Hyundai Atos | 2000–2008 | 34.681 | 12% minder |
| 10 | Opel Agila (A) | 2000–2007 | 43.667 | 10% minder |
Flop 10
| # | Generatie | Bouwjaren | APK's | T.o.v. gemiddeld |
|---|---|---|---|---|
| 28 | Hyundai i10 (I) | 2008–2013 | 35.407 | 10% vaker |
| 29 | Chevrolet Spark (M300) | 2010–2013 | 3.419 | 12% vaker |
| 30 | Daewoo Matiz | 1999–2004 | 2.347 | 15% vaker |
| 31 | Renault Twingo (II) | 2008–2014 | 44.724 | 16% vaker |
| 32 | Kia Picanto (I) | 2004–2011 | 60.256 | 16% vaker |
| 33 | Renault Twingo (I) | 1995–2007 | 31.859 | 17% vaker |
| 34 | Suzuki Alto (V) | 2002–2006 | 17.004 | 17% vaker |
| 35 | Fiat 500 (312) | 2008–2024 | 41.652 | 19% vaker |
| 36 | Ford Ka (II) | 2009–2015 | 24.889 | 22% vaker |
| 37 | Chevrolet Matiz | 2005–2010 | 20.371 | 27% vaker |
Alle 37 generaties
| # | Generatie | Bouwjaren | APK's | T.o.v. gemiddeld |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Toyota iQ | 2009–2013 | 3.651 | 54% minder |
| 2 | Daihatsu Cuore (L276) | 2007–2011 | 16.299 | 37% minder |
| 3 | Suzuki Alto (VII) | 2009–2015 | 20.719 | 24% minder |
| 4 | Nissan Pixo | 2009–2013 | 7.193 | 23% minder |
| 5 | Smart ForTwo (451) | 2007–2015 | 5.145 | 22% minder |
| 6 | Ford StreetKa | 2003–2005 | 1.352 | 17% minder |
| 7 | Smart ForTwo (450) | 1999–2007 | 6.790 | 16% minder |
| 8 | Daihatsu Cuore (L700) | 1999–2003 | 3.011 | 12% minder |
| 9 | Hyundai Atos | 2000–2008 | 34.681 | 12% minder |
| 10 | Opel Agila (A) | 2000–2007 | 43.667 | 10% minder |
| 11 | Suzuki Wagon R+ | 1999–2007 | 34.469 | 7% minder |
| 12 | Toyota Aygo (I) | 2006–2014 | 136.204 | 6% minder |
| 13 | Smart ForFour (454) | 2004–2007 | 4.770 | 5% minder |
| 14 | Citroen C1 (I) | 2006–2014 | 93.094 | gemiddeld |
| 15 | Ford Ka (I) | 1998–2008 | 19.231 | gemiddeld |
| 16 | Peugeot 107 | 2006–2014 | 94.433 | gemiddeld |
| 17 | Daihatsu Cuore (L250) | 2003–2009 | 15.602 | gemiddeld |
| 18 | Opel Agila (B) | 2008–2014 | 20.723 | gemiddeld |
| 19 | Suzuki Alto (IV) | 1997–2002 | 2.809 | gemiddeld |
| 20 | Fiat Panda (II) | 2004–2012 | 98.319 | gemiddeld |
| 21 | Volkswagen Fox | 2005–2010 | 40.145 | gemiddeld |
| 22 | Volkswagen Lupo | 1999–2005 | 13.835 | 5% vaker |
| 23 | Seat Arosa | 1998–2005 | 9.719 | 6% vaker |
| 24 | Mitsubishi Space Star (I) | 1999–2005 | 12.839 | 7% vaker |
| 25 | Fiat Seicento | 1998–2006 | 7.117 | 8% vaker |
| 26 | Fiat Panda (I) | 1982–2003 | 1.922 | 8% vaker |
| 27 | Citroen 2CV | 1965–1990 | 8.230 | 9% vaker |
| 28 | Hyundai i10 (I) | 2008–2013 | 35.407 | 10% vaker |
| 29 | Chevrolet Spark (M300) | 2010–2013 | 3.419 | 12% vaker |
| 30 | Daewoo Matiz | 1999–2004 | 2.347 | 15% vaker |
| 31 | Renault Twingo (II) | 2008–2014 | 44.724 | 16% vaker |
| 32 | Kia Picanto (I) | 2004–2011 | 60.256 | 16% vaker |
| 33 | Renault Twingo (I) | 1995–2007 | 31.859 | 17% vaker |
| 34 | Suzuki Alto (V) | 2002–2006 | 17.004 | 17% vaker |
| 35 | Fiat 500 (312) | 2008–2024 | 41.652 | 19% vaker |
| 36 | Ford Ka (II) | 2009–2015 | 24.889 | 22% vaker |
| 37 | Chevrolet Matiz | 2005–2010 | 20.371 | 27% vaker |
Over deze cijfers
- Bron: open data van de RDW. APK-gegevens zijn er pas vanaf juni 2022.
- Technische gebreken = afkeurpunten en adviespunten bij de APK, zonder slijtage zoals banden, lampen en ruitenwissers. Een herkeuring na reparatie telt als dezelfde APK.
- Gemiddeld = alle personenauto's van dezelfde leeftijd bij de APK. We vergelijken nooit auto's van verschillende leeftijden zonder die correctie.
- Gebreken hangen af van wat het keuringsstation meldt. Wat de garage vóór de keuring repareert, zie je niet terug.
- De kilometerstand staat niet in de gegevens. Een model waarmee veel gereden wordt, scoort daardoor slechter dan het is.
- Alleen auto's die nog rijden tellen mee. Gesloopte auto's, waarschijnlijk de slechtste, ontbreken; dat is nog een reden om alleen met auto's van dezelfde leeftijd te vergelijken.
- Taxi's (nu of vroeger) zijn niet meegeteld.