Betrouwbaarste mini-auto's van 12–15 jaar volgens de APK
34 generaties gerangschikt op technische APK-gebreken, vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd. Het minst vaak gebreken: Toyota iQ, Daihatsu Cuore (L276), Skoda Citigo.
Generaties met weinig APK's worden naar het gemiddelde toe getrokken, zodat een klein aantal met geluk niet bovenaan komt.
Top 10
| # | Generatie | Bouwjaren | APK's | T.o.v. gemiddeld |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Toyota iQ | 2009–2013 | 5.176 | 55% minder |
| 2 | Daihatsu Cuore (L276) | 2007–2011 | 7.905 | 47% minder |
| 3 | Skoda Citigo | 2012–2020 | 14.672 | 34% minder |
| 4 | Toyota Aygo (II) | 2014–2022 | 2.579 | 30% minder |
| 5 | Citroen C1 (II) | 2014–2021 | 2.286 | 28% minder |
| 6 | Seat Mii | 2012–2021 | 18.451 | 28% minder |
| 7 | Peugeot 108 | 2014–2021 | 3.471 | 27% minder |
| 8 | Kia Picanto (II) | 2011–2017 | 87.089 | 26% minder |
| 9 | Volkswagen up! | 2012–2023 | 97.045 | 24% minder |
| 10 | Toyota Aygo (I) | 2006–2014 | 147.002 | 21% minder |
Flop 10
| # | Generatie | Bouwjaren | APK's | T.o.v. gemiddeld |
|---|---|---|---|---|
| 25 | Renault Wind | 2010–2013 | 1.506 | 20% vaker |
| 26 | Volkswagen Fox | 2005–2010 | 5.592 | 22% vaker |
| 27 | Ford Ka (II) | 2009–2015 | 92.645 | 24% vaker |
| 28 | Fiat 500 (312) | 2008–2024 | 104.023 | 24% vaker |
| 29 | Fiat 500e (I) | 2013–2018 | 350 | 25% vaker |
| 30 | Renault Twingo (II) | 2008–2014 | 127.270 | 30% vaker |
| 31 | Hyundai i10 (II) | 2014–2020 | 4.320 | 32% vaker |
| 32 | Opel Adam | 2013–2019 | 5.319 | 32% vaker |
| 33 | Chevrolet Spark (M300) | 2010–2013 | 44.124 | 33% vaker |
| 34 | Chevrolet Matiz | 2005–2010 | 3.036 | 41% vaker |
Alle 34 generaties
| # | Generatie | Bouwjaren | APK's | T.o.v. gemiddeld |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Toyota iQ | 2009–2013 | 5.176 | 55% minder |
| 2 | Daihatsu Cuore (L276) | 2007–2011 | 7.905 | 47% minder |
| 3 | Skoda Citigo | 2012–2020 | 14.672 | 34% minder |
| 4 | Toyota Aygo (II) | 2014–2022 | 2.579 | 30% minder |
| 5 | Citroen C1 (II) | 2014–2021 | 2.286 | 28% minder |
| 6 | Seat Mii | 2012–2021 | 18.451 | 28% minder |
| 7 | Peugeot 108 | 2014–2021 | 3.471 | 27% minder |
| 8 | Kia Picanto (II) | 2011–2017 | 87.089 | 26% minder |
| 9 | Volkswagen up! | 2012–2023 | 97.045 | 24% minder |
| 10 | Toyota Aygo (I) | 2006–2014 | 147.002 | 21% minder |
| 11 | Suzuki Alto (VII) | 2009–2015 | 81.169 | 21% minder |
| 12 | Peugeot 107 | 2006–2014 | 187.467 | 19% minder |
| 13 | Nissan Pixo | 2009–2013 | 25.752 | 18% minder |
| 14 | Citroen C1 (I) | 2006–2014 | 127.534 | 17% minder |
| 15 | Smart ForTwo (451) | 2007–2015 | 6.498 | 14% minder |
| 16 | Mitsubishi Space Star (II) | 2013–2024 | 7.416 | 11% minder |
| 17 | Ford Ka (I) | 1998–2008 | 432 | 10% minder |
| 18 | Fiat Panda (III) | 2012–2026 | 24.614 | 8% minder |
| 19 | Opel Agila (B) | 2008–2014 | 53.750 | 5% minder |
| 20 | Daihatsu Cuore (L250) | 2003–2009 | 278 | gemiddeld |
| 21 | Hyundai i10 (I) | 2008–2013 | 76.337 | gemiddeld |
| 22 | Renault Twingo (III) | 2014–2026 | 1.300 | gemiddeld |
| 23 | Fiat Panda (II) | 2004–2012 | 68.059 | 14% vaker |
| 24 | Kia Picanto (I) | 2004–2011 | 17.576 | 20% vaker |
| 25 | Renault Wind | 2010–2013 | 1.506 | 20% vaker |
| 26 | Volkswagen Fox | 2005–2010 | 5.592 | 22% vaker |
| 27 | Ford Ka (II) | 2009–2015 | 92.645 | 24% vaker |
| 28 | Fiat 500 (312) | 2008–2024 | 104.023 | 24% vaker |
| 29 | Fiat 500e (I) | 2013–2018 | 350 | 25% vaker |
| 30 | Renault Twingo (II) | 2008–2014 | 127.270 | 30% vaker |
| 31 | Hyundai i10 (II) | 2014–2020 | 4.320 | 32% vaker |
| 32 | Opel Adam | 2013–2019 | 5.319 | 32% vaker |
| 33 | Chevrolet Spark (M300) | 2010–2013 | 44.124 | 33% vaker |
| 34 | Chevrolet Matiz | 2005–2010 | 3.036 | 41% vaker |
Over deze cijfers
- Bron: open data van de RDW. APK-gegevens zijn er pas vanaf juni 2022.
- Technische gebreken = afkeurpunten en adviespunten bij de APK, zonder slijtage zoals banden, lampen en ruitenwissers. Een herkeuring na reparatie telt als dezelfde APK.
- Gemiddeld = alle personenauto's van dezelfde leeftijd bij de APK. We vergelijken nooit auto's van verschillende leeftijden zonder die correctie.
- Gebreken hangen af van wat het keuringsstation meldt. Wat de garage vóór de keuring repareert, zie je niet terug.
- De kilometerstand staat niet in de gegevens. Een model waarmee veel gereden wordt, scoort daardoor slechter dan het is.
- Alleen auto's die nog rijden tellen mee. Gesloopte auto's, waarschijnlijk de slechtste, ontbreken; dat is nog een reden om alleen met auto's van dezelfde leeftijd te vergelijken.
- Taxi's (nu of vroeger) zijn niet meegeteld.