Alfa Romeo Spider / GTV (916) of BMW Z4 (E85/E86)?

De BMW Z4 (E85/E86) heeft bij de APK 33% minder vaak technische gebreken dan de Alfa Romeo Spider / GTV (916), vergeleken op dezelfde leeftijden.

Alfa Romeo Spider / GTV (916)BMW Z4 (E85/E86)
Bouwjaren1995–20052003–2008
Zonder technische gebreken50% (gem. 48%)70% (gem. 53%)
Met een afkeurpunt27% (gem. 33%)13% (gem. 31%)
Ranglijst#80 van 94 sportwagens en cabrio's#50 van 94 sportwagens en cabrio's
Beste bouwjaren––
Onlogische tellerstand12%5%
Terugroepacties00
Geëxporteerd7%5%
Op naam in Nederland1.4083.987

Zonder gebreken, per leeftijd

40% 50% 60% 70% 80% 90% 16 18 20 22 24 26 28 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Alfa Romeo Spider / GTV (916), 23 jaar: 57% zonder gebreken Alfa Romeo Spider / GTV (916), 24 jaar: 51% zonder gebreken Alfa Romeo Spider / GTV (916), 25 jaar: 49% zonder gebreken Alfa Romeo Spider / GTV (916), 26 jaar: 44% zonder gebreken Alfa Romeo Spider / GTV (916), 27 jaar: 48% zonder gebreken Alfa Romeo Spider / GTV (916), 28 jaar: 49% zonder gebreken Alfa Romeo Spider / GTV (916), 29 jaar: 48% zonder gebreken Alfa Romeo Spider / GTV (916) BMW Z4 (E85/E86), 16 jaar: 80% zonder gebreken BMW Z4 (E85/E86), 17 jaar: 78% zonder gebreken BMW Z4 (E85/E86), 18 jaar: 75% zonder gebreken BMW Z4 (E85/E86), 19 jaar: 73% zonder gebreken BMW Z4 (E85/E86), 20 jaar: 70% zonder gebreken BMW Z4 (E85/E86), 21 jaar: 69% zonder gebreken BMW Z4 (E85/E86), 22 jaar: 65% zonder gebreken BMW Z4 (E85/E86), 23 jaar: 63% zonder gebreken BMW Z4 (E85/E86) Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's, 18 jaar: 59% zonder gebreken Alle auto's, 19 jaar: 56% zonder gebreken Alle auto's, 20 jaar: 53% zonder gebreken Alle auto's, 21 jaar: 51% zonder gebreken Alle auto's, 22 jaar: 49% zonder gebreken Alle auto's, 23 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 24 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 25 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 26 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 27 jaar: 47% zonder gebreken Alle auto's, 28 jaar: 47% zonder gebreken Alle auto's, 29 jaar: 47% zonder gebreken Alle auto's
Alfa Romeo Spider / GTV (916)BMW Z4 (E85/E86)alle auto'smiddelste helft sportwagens en cabrio's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelAlfa Romeo Spider / GTV (916)BMW Z4 (E85/E86)
Motor & aandrijvinggemiddeld49% minder
Elektronica & veiligheid85% vaker47% vaker
Remmen31% minder44% minder
Wielophanging & vering24% minder52% minder
Stuurinrichting29% minder63% minder
Uitlaat & emissie14% minder84% minder
Carrosserie & roest76% minder89% minder
Ruiten, wissers & spiegels8% vakergemiddeld
Verlichting53% minder47% minder

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode