Audi A2 of Peugeot 206?

De Audi A2 heeft bij de APK 15% minder vaak technische gebreken dan de Peugeot 206, vergeleken op dezelfde leeftijden.

Audi A2Peugeot 206
Bouwjaren2000–20051999–2009
Zonder technische gebreken50% (gem. 49%)45% (gem. 52%)
Met een afkeurpunt36% (gem. 33%)32% (gem. 31%)
Ranglijst#65 van 123 kleine auto's#93 van 123 kleine auto's
Beste bouwjaren––
Onlogische tellerstand11%7%
Terugroepacties00
Geëxporteerd6%6%
Op naam in Nederland3.15833.777

Zonder gebreken, per leeftijd

30% 40% 50% 60% 70% 80% 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Audi A2, 19 jaar: 61% zonder gebreken Audi A2, 20 jaar: 54% zonder gebreken Audi A2, 21 jaar: 54% zonder gebreken Audi A2, 22 jaar: 49% zonder gebreken Audi A2, 23 jaar: 48% zonder gebreken Audi A2, 24 jaar: 48% zonder gebreken Audi A2, 25 jaar: 44% zonder gebreken Audi A2 Peugeot 206, 15 jaar: 56% zonder gebreken Peugeot 206, 16 jaar: 55% zonder gebreken Peugeot 206, 17 jaar: 53% zonder gebreken Peugeot 206, 18 jaar: 51% zonder gebreken Peugeot 206, 19 jaar: 47% zonder gebreken Peugeot 206, 20 jaar: 46% zonder gebreken Peugeot 206, 21 jaar: 44% zonder gebreken Peugeot 206, 22 jaar: 43% zonder gebreken Peugeot 206, 23 jaar: 40% zonder gebreken Peugeot 206, 24 jaar: 38% zonder gebreken Peugeot 206, 25 jaar: 38% zonder gebreken Peugeot 206, 26 jaar: 40% zonder gebreken Peugeot 206, 27 jaar: 43% zonder gebreken Peugeot 206 Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's, 18 jaar: 59% zonder gebreken Alle auto's, 19 jaar: 56% zonder gebreken Alle auto's, 20 jaar: 53% zonder gebreken Alle auto's, 21 jaar: 51% zonder gebreken Alle auto's, 22 jaar: 49% zonder gebreken Alle auto's, 23 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 24 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 25 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 26 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 27 jaar: 47% zonder gebreken Alle auto's
Audi A2Peugeot 206alle auto'smiddelste helft kleine auto's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelAudi A2Peugeot 206
Motor & aandrijving12% vaker28% vaker
Wielophanging & vering32% vaker15% minder
Remmen5% vaker6% vaker
Stuurinrichting8% minder48% vaker
Elektronica & veiligheid26% minder55% vaker
Uitlaat & emissie18% minder78% vaker
Verlichting37% vaker35% vaker
Carrosserie & roest81% minder59% minder
Ruiten, wissers & spiegels14% minder9% vaker
Banden & wielen28% mindergemiddeld

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode