Audi A2 of Volkswagen Polo (9N)?

De Audi A2 heeft bij de APK 10% minder vaak technische gebreken dan de Volkswagen Polo (9N), vergeleken op dezelfde leeftijden.

Audi A2Volkswagen Polo (9N)
Bouwjaren2000–20052002–2009
Zonder technische gebreken50% (gem. 49%)52% (gem. 56%)
Met een afkeurpunt36% (gem. 33%)35% (gem. 30%)
Ranglijst#65 van 123 kleine auto's#83 van 123 kleine auto's
Beste bouwjaren––
Onlogische tellerstand11%10%
Terugroepacties03
Geëxporteerd6%4%
Op naam in Nederland3.15841.184

Zonder gebreken, per leeftijd

30% 40% 50% 60% 70% 80% 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Audi A2, 19 jaar: 61% zonder gebreken Audi A2, 20 jaar: 54% zonder gebreken Audi A2, 21 jaar: 54% zonder gebreken Audi A2, 22 jaar: 49% zonder gebreken Audi A2, 23 jaar: 48% zonder gebreken Audi A2, 24 jaar: 48% zonder gebreken Audi A2, 25 jaar: 44% zonder gebreken Audi A2 Volkswagen Polo (9N), 15 jaar: 62% zonder gebreken Volkswagen Polo (9N), 16 jaar: 60% zonder gebreken Volkswagen Polo (9N), 17 jaar: 58% zonder gebreken Volkswagen Polo (9N), 18 jaar: 55% zonder gebreken Volkswagen Polo (9N), 19 jaar: 51% zonder gebreken Volkswagen Polo (9N), 20 jaar: 48% zonder gebreken Volkswagen Polo (9N), 21 jaar: 46% zonder gebreken Volkswagen Polo (9N), 22 jaar: 45% zonder gebreken Volkswagen Polo (9N), 23 jaar: 42% zonder gebreken Volkswagen Polo (9N), 24 jaar: 41% zonder gebreken Volkswagen Polo (9N) Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's, 18 jaar: 59% zonder gebreken Alle auto's, 19 jaar: 56% zonder gebreken Alle auto's, 20 jaar: 53% zonder gebreken Alle auto's, 21 jaar: 51% zonder gebreken Alle auto's, 22 jaar: 49% zonder gebreken Alle auto's, 23 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 24 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 25 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's
Audi A2Volkswagen Polo (9N)alle auto'smiddelste helft kleine auto's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelAudi A2Volkswagen Polo (9N)
Motor & aandrijving12% vaker55% vaker
Wielophanging & vering32% vakergemiddeld
Remmen5% vakergemiddeld
Stuurinrichting8% minder9% minder
Elektronica & veiligheid26% minder10% minder
Uitlaat & emissie18% minder23% vaker
Verlichting37% vaker29% vaker
Carrosserie & roest81% minder60% vaker
Ruiten, wissers & spiegels14% minder13% vaker
Banden & wielen28% minder11% minder

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode