Audi A3 (8V) of Toyota Auris (II)?

De Toyota Auris (II) heeft bij de APK 35% minder vaak technische gebreken dan de Audi A3 (8V), vergeleken op dezelfde leeftijden.

Audi A3 (8V)Toyota Auris (II)
Bouwjaren2013–20202013–2019
Zonder technische gebreken87% (gem. 84%)91% (gem. 82%)
Met een afkeurpunt7% (gem. 10%)6% (gem. 11%)
Ranglijst#34 van 137 compacte middenklassers#6 van 137 compacte middenklassers
Beste bouwjaren2015–20162013
Onlogische tellerstand1%2%
Terugroepacties05
Geëxporteerd8%5%
Op naam in Nederland43.83535.659

Zonder gebreken, per leeftijd

60% 70% 80% 90% 100% 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Audi A3 (8V), 4 jaar: 96% zonder gebreken Audi A3 (8V), 5 jaar: 95% zonder gebreken Audi A3 (8V), 6 jaar: 93% zonder gebreken Audi A3 (8V), 7 jaar: 91% zonder gebreken Audi A3 (8V), 8 jaar: 90% zonder gebreken Audi A3 (8V), 9 jaar: 88% zonder gebreken Audi A3 (8V), 10 jaar: 85% zonder gebreken Audi A3 (8V), 11 jaar: 83% zonder gebreken Audi A3 (8V), 12 jaar: 79% zonder gebreken Audi A3 (8V), 13 jaar: 78% zonder gebreken Audi A3 (8V), 14 jaar: 77% zonder gebreken Audi A3 (8V) Toyota Auris (II), 5 jaar: 97% zonder gebreken Toyota Auris (II), 6 jaar: 97% zonder gebreken Toyota Auris (II), 7 jaar: 95% zonder gebreken Toyota Auris (II), 8 jaar: 92% zonder gebreken Toyota Auris (II), 9 jaar: 90% zonder gebreken Toyota Auris (II), 10 jaar: 89% zonder gebreken Toyota Auris (II), 11 jaar: 89% zonder gebreken Toyota Auris (II), 12 jaar: 90% zonder gebreken Toyota Auris (II), 13 jaar: 89% zonder gebreken Toyota Auris (II), 14 jaar: 88% zonder gebreken Toyota Auris (II) Alle auto's, 4 jaar: 96% zonder gebreken Alle auto's, 5 jaar: 95% zonder gebreken Alle auto's, 6 jaar: 92% zonder gebreken Alle auto's, 7 jaar: 89% zonder gebreken Alle auto's, 8 jaar: 87% zonder gebreken Alle auto's, 9 jaar: 85% zonder gebreken Alle auto's, 10 jaar: 82% zonder gebreken Alle auto's, 11 jaar: 80% zonder gebreken Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's
Audi A3 (8V)Toyota Auris (II)alle auto'smiddelste helft compacte middenklassers

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelAudi A3 (8V)Toyota Auris (II)
Remmengemiddeld24% minder
Wielophanging & vering9% minder69% minder
Motor & aandrijvinggemiddeld93% minder
Elektronica & veiligheid17% minder8% minder
Uitlaat & emissie46% minder88% minder
Stuurinrichting90% minder81% minder
Carrosserie & roest30% minder67% minder
Verlichting41% mindergemiddeld
Ruiten, wissers & spiegels46% minder52% minder
Banden & wielen14% vaker11% vaker

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode