Audi A4 (B6/B7) of BMW 3-serie (E46)?

De Audi A4 (B6/B7) heeft bij de APK 5% minder vaak technische gebreken dan de BMW 3-serie (E46), vergeleken op dezelfde leeftijden.

Audi A4 (B6/B7)BMW 3-serie (E46)
Bouwjaren2001–20081998–2005
Zonder technische gebreken49% (gem. 54%)41% (gem. 49%)
Met een afkeurpunt34% (gem. 31%)27% (gem. 33%)
Ranglijst#72 van 107 middenklassers#84 van 107 middenklassers
Beste bouwjaren––
Onlogische tellerstand9%10%
Terugroepacties211
Geëxporteerd15%10%
Op naam in Nederland7.89415.198

Zonder gebreken, per leeftijd

30% 40% 50% 60% 70% 80% 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Audi A4 (B6/B7), 16 jaar: 61% zonder gebreken Audi A4 (B6/B7), 17 jaar: 55% zonder gebreken Audi A4 (B6/B7), 18 jaar: 54% zonder gebreken Audi A4 (B6/B7), 19 jaar: 50% zonder gebreken Audi A4 (B6/B7), 20 jaar: 49% zonder gebreken Audi A4 (B6/B7), 21 jaar: 44% zonder gebreken Audi A4 (B6/B7), 22 jaar: 46% zonder gebreken Audi A4 (B6/B7), 23 jaar: 44% zonder gebreken Audi A4 (B6/B7), 24 jaar: 42% zonder gebreken Audi A4 (B6/B7), 25 jaar: 47% zonder gebreken Audi A4 (B6/B7) BMW 3-serie (E46), 18 jaar: 58% zonder gebreken BMW 3-serie (E46), 19 jaar: 43% zonder gebreken BMW 3-serie (E46), 20 jaar: 45% zonder gebreken BMW 3-serie (E46), 21 jaar: 46% zonder gebreken BMW 3-serie (E46), 22 jaar: 43% zonder gebreken BMW 3-serie (E46), 23 jaar: 42% zonder gebreken BMW 3-serie (E46), 24 jaar: 39% zonder gebreken BMW 3-serie (E46), 25 jaar: 37% zonder gebreken BMW 3-serie (E46), 26 jaar: 34% zonder gebreken BMW 3-serie (E46), 27 jaar: 31% zonder gebreken BMW 3-serie (E46), 28 jaar: 35% zonder gebreken BMW 3-serie (E46) Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's, 18 jaar: 59% zonder gebreken Alle auto's, 19 jaar: 56% zonder gebreken Alle auto's, 20 jaar: 53% zonder gebreken Alle auto's, 21 jaar: 51% zonder gebreken Alle auto's, 22 jaar: 49% zonder gebreken Alle auto's, 23 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 24 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 25 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 26 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 27 jaar: 47% zonder gebreken Alle auto's, 28 jaar: 47% zonder gebreken Alle auto's
Audi A4 (B6/B7)BMW 3-serie (E46)alle auto'smiddelste helft middenklassers

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelAudi A4 (B6/B7)BMW 3-serie (E46)
Motor & aandrijving40% vaker61% vaker
Remmengemiddeld15% vaker
Stuurinrichting70% vaker7% minder
Wielophanging & vering8% vaker6% minder
Elektronica & veiligheid24% vaker129% vaker
Uitlaat & emissie24% minder26% minder
Carrosserie & roest83% minder60% minder
Verlichting26% minder7% vaker
Ruiten, wissers & spiegels56% minder11% minder
Banden & wielengemiddeld47% vaker

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode