Audi Q5 (8R) of Nissan Qashqai (J10)?

De Audi Q5 (8R) heeft bij de APK 41% minder vaak technische gebreken dan de Nissan Qashqai (J10), vergeleken op dezelfde leeftijden.

Audi Q5 (8R)Nissan Qashqai (J10)
Bouwjaren2008–20172007–2013
Zonder technische gebreken77% (gem. 74%)54% (gem. 69%)
Met een afkeurpunt16% (gem. 18%)35% (gem. 22%)
Ranglijst#62 van 131 middelgrote SUV's#119 van 131 middelgrote SUV's
Beste bouwjaren––
Onlogische tellerstand3%3%
Terugroepacties83
Geëxporteerd14%14%
Op naam in Nederland8.36428.948

Zonder gebreken, per leeftijd

30% 40% 50% 60% 70% 80% 90% 100% 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Audi Q5 (8R), 8 jaar: 85% zonder gebreken Audi Q5 (8R), 9 jaar: 85% zonder gebreken Audi Q5 (8R), 10 jaar: 84% zonder gebreken Audi Q5 (8R), 11 jaar: 82% zonder gebreken Audi Q5 (8R), 12 jaar: 81% zonder gebreken Audi Q5 (8R), 13 jaar: 79% zonder gebreken Audi Q5 (8R), 14 jaar: 75% zonder gebreken Audi Q5 (8R), 15 jaar: 72% zonder gebreken Audi Q5 (8R), 16 jaar: 68% zonder gebreken Audi Q5 (8R), 17 jaar: 62% zonder gebreken Audi Q5 (8R) Nissan Qashqai (J10), 10 jaar: 75% zonder gebreken Nissan Qashqai (J10), 11 jaar: 69% zonder gebreken Nissan Qashqai (J10), 12 jaar: 64% zonder gebreken Nissan Qashqai (J10), 13 jaar: 61% zonder gebreken Nissan Qashqai (J10), 14 jaar: 56% zonder gebreken Nissan Qashqai (J10), 15 jaar: 51% zonder gebreken Nissan Qashqai (J10), 16 jaar: 46% zonder gebreken Nissan Qashqai (J10), 17 jaar: 43% zonder gebreken Nissan Qashqai (J10), 18 jaar: 41% zonder gebreken Nissan Qashqai (J10), 19 jaar: 39% zonder gebreken Nissan Qashqai (J10) Alle auto's, 8 jaar: 87% zonder gebreken Alle auto's, 9 jaar: 85% zonder gebreken Alle auto's, 10 jaar: 82% zonder gebreken Alle auto's, 11 jaar: 80% zonder gebreken Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's, 18 jaar: 59% zonder gebreken Alle auto's, 19 jaar: 56% zonder gebreken Alle auto's
Audi Q5 (8R)Nissan Qashqai (J10)alle auto'smiddelste helft middelgrote SUV's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelAudi Q5 (8R)Nissan Qashqai (J10)
Motor & aandrijving121% vaker100% vaker
Remmen46% minder8% minder
Wielophanging & vering45% minder80% vaker
Stuurinrichting36% minder353% vaker
Uitlaat & emissie43% minder58% minder
Elektronica & veiligheid52% minder77% vaker
Carrosserie & roest27% minder27% vaker
Ruiten, wissers & spiegels49% minder18% minder
Verlichting53% mindergemiddeld
Banden & wielen16% minder7% minder

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode