Chevrolet Aveo (T300) of Ford Fiesta (VI)?

De Ford Fiesta (VI) heeft bij de APK 32% minder vaak technische gebreken dan de Chevrolet Aveo (T300), vergeleken op dezelfde leeftijden.

Chevrolet Aveo (T300)Ford Fiesta (VI)
Bouwjaren2011–20132009–2017
Zonder technische gebreken61% (gem. 74%)74% (gem. 75%)
Met een afkeurpunt27% (gem. 18%)18% (gem. 17%)
Ranglijst#116 van 123 kleine auto's#72 van 123 kleine auto's
Beste bouwjaren–2010–2011
Onlogische tellerstand2%2%
Terugroepacties21
Geëxporteerd7%3%
Op naam in Nederland3.61496.714

Zonder gebreken, per leeftijd

50% 60% 70% 80% 90% 100% 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Chevrolet Aveo (T300), 11 jaar: 68% zonder gebreken Chevrolet Aveo (T300), 12 jaar: 64% zonder gebreken Chevrolet Aveo (T300), 13 jaar: 61% zonder gebreken Chevrolet Aveo (T300), 14 jaar: 57% zonder gebreken Chevrolet Aveo (T300), 15 jaar: 56% zonder gebreken Chevrolet Aveo (T300) Ford Fiesta (VI), 7 jaar: 83% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 8 jaar: 83% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 9 jaar: 81% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 10 jaar: 78% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 11 jaar: 76% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 12 jaar: 76% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 13 jaar: 75% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 14 jaar: 73% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 15 jaar: 70% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 16 jaar: 66% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 17 jaar: 62% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 18 jaar: 61% zonder gebreken Ford Fiesta (VI) Alle auto's, 7 jaar: 89% zonder gebreken Alle auto's, 8 jaar: 87% zonder gebreken Alle auto's, 9 jaar: 85% zonder gebreken Alle auto's, 10 jaar: 82% zonder gebreken Alle auto's, 11 jaar: 80% zonder gebreken Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's, 18 jaar: 59% zonder gebreken Alle auto's
Chevrolet Aveo (T300)Ford Fiesta (VI)alle auto'smiddelste helft kleine auto's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelChevrolet Aveo (T300)Ford Fiesta (VI)
Wielophanging & vering135% vaker62% vaker
Motor & aandrijving182% vaker49% minder
Uitlaat & emissie163% vaker11% minder
Remmen37% minder33% minder
Stuurinrichting16% minder32% vaker
Elektronica & veiligheid64% mindergemiddeld
Verlichting98% vaker25% vaker
Ruiten, wissers & spiegels31% minder34% minder
Carrosserie & roest62% minder15% minder
Banden & wielen33% minder43% vaker

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode