Chevrolet Matiz of Fiat 500 (312)?

De Chevrolet Matiz en de Fiat 500 (312) hebben bij de APK ongeveer even vaak technische gebreken, vergeleken op dezelfde leeftijden.

Chevrolet MatizFiat 500 (312)
Bouwjaren2005–20102008–2024
Zonder technische gebreken49% (gem. 60%)71% (gem. 77%)
Met een afkeurpunt38% (gem. 28%)21% (gem. 16%)
Ranglijst#55 van 60 mini-auto's#54 van 60 mini-auto's
Beste bouwjaren–2020–2021
Onlogische tellerstand5%2%
Terugroepacties30
Geëxporteerd3%3%
Op naam in Nederland8.042112.690

Zonder gebreken, per leeftijd

40% 50% 60% 70% 80% 90% 100% 3 5 7 9 11 13 15 17 19 21 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Chevrolet Matiz, 14 jaar: 60% zonder gebreken Chevrolet Matiz, 15 jaar: 53% zonder gebreken Chevrolet Matiz, 16 jaar: 50% zonder gebreken Chevrolet Matiz, 17 jaar: 49% zonder gebreken Chevrolet Matiz, 18 jaar: 47% zonder gebreken Chevrolet Matiz, 19 jaar: 47% zonder gebreken Chevrolet Matiz, 20 jaar: 44% zonder gebreken Chevrolet Matiz, 21 jaar: 43% zonder gebreken Chevrolet Matiz Fiat 500 (312), 3 jaar: 98% zonder gebreken Fiat 500 (312), 4 jaar: 96% zonder gebreken Fiat 500 (312), 5 jaar: 95% zonder gebreken Fiat 500 (312), 6 jaar: 89% zonder gebreken Fiat 500 (312), 7 jaar: 87% zonder gebreken Fiat 500 (312), 8 jaar: 82% zonder gebreken Fiat 500 (312), 9 jaar: 78% zonder gebreken Fiat 500 (312), 10 jaar: 75% zonder gebreken Fiat 500 (312), 11 jaar: 73% zonder gebreken Fiat 500 (312), 12 jaar: 70% zonder gebreken Fiat 500 (312), 13 jaar: 67% zonder gebreken Fiat 500 (312), 14 jaar: 64% zonder gebreken Fiat 500 (312), 15 jaar: 61% zonder gebreken Fiat 500 (312), 16 jaar: 57% zonder gebreken Fiat 500 (312), 17 jaar: 54% zonder gebreken Fiat 500 (312), 18 jaar: 51% zonder gebreken Fiat 500 (312), 19 jaar: 50% zonder gebreken Fiat 500 (312) Alle auto's, 3 jaar: 97% zonder gebreken Alle auto's, 4 jaar: 96% zonder gebreken Alle auto's, 5 jaar: 95% zonder gebreken Alle auto's, 6 jaar: 92% zonder gebreken Alle auto's, 7 jaar: 89% zonder gebreken Alle auto's, 8 jaar: 87% zonder gebreken Alle auto's, 9 jaar: 85% zonder gebreken Alle auto's, 10 jaar: 82% zonder gebreken Alle auto's, 11 jaar: 80% zonder gebreken Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's, 18 jaar: 59% zonder gebreken Alle auto's, 19 jaar: 56% zonder gebreken Alle auto's, 20 jaar: 53% zonder gebreken Alle auto's, 21 jaar: 51% zonder gebreken Alle auto's
Chevrolet MatizFiat 500 (312)alle auto'smiddelste helft mini-auto's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelChevrolet MatizFiat 500 (312)
Remmen53% vaker38% vaker
Wielophanging & vering62% vaker85% vaker
Motor & aandrijving13% vaker25% minder
Stuurinrichting91% vakergemiddeld
Uitlaat & emissie20% vaker115% vaker
Carrosserie & roest214% vaker170% vaker
Elektronica & veiligheid30% minder45% minder
Verlichting23% minder14% vaker
Ruiten, wissers & spiegels71% minder53% minder
Banden & wielen36% minder45% minder

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode