Chevrolet Spark (M300) of Toyota Aygo (I)?

De Toyota Aygo (I) heeft bij de APK 34% minder vaak technische gebreken dan de Chevrolet Spark (M300), vergeleken op dezelfde leeftijden.

Chevrolet Spark (M300)Toyota Aygo (I)
Bouwjaren2010–20132006–2014
Zonder technische gebreken62% (gem. 71%)71% (gem. 67%)
Met een afkeurpunt27% (gem. 20%)23% (gem. 23%)
Ranglijst#56 van 60 mini-auto's#19 van 60 mini-auto's
Beste bouwjaren–2011–2014
Onlogische tellerstand3%4%
Terugroepacties21
Geëxporteerd2%1%
Op naam in Nederland16.257100.160

Zonder gebreken, per leeftijd

40% 50% 60% 70% 80% 90% 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Chevrolet Spark (M300), 11 jaar: 71% zonder gebreken Chevrolet Spark (M300), 12 jaar: 66% zonder gebreken Chevrolet Spark (M300), 13 jaar: 64% zonder gebreken Chevrolet Spark (M300), 14 jaar: 62% zonder gebreken Chevrolet Spark (M300), 15 jaar: 60% zonder gebreken Chevrolet Spark (M300), 16 jaar: 60% zonder gebreken Chevrolet Spark (M300) Toyota Aygo (I), 10 jaar: 85% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 11 jaar: 85% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 12 jaar: 83% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 13 jaar: 81% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 14 jaar: 77% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 15 jaar: 73% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 16 jaar: 68% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 17 jaar: 63% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 18 jaar: 61% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 19 jaar: 58% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 20 jaar: 54% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 21 jaar: 49% zonder gebreken Toyota Aygo (I) Alle auto's, 10 jaar: 82% zonder gebreken Alle auto's, 11 jaar: 80% zonder gebreken Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's, 18 jaar: 59% zonder gebreken Alle auto's, 19 jaar: 56% zonder gebreken Alle auto's, 20 jaar: 53% zonder gebreken Alle auto's, 21 jaar: 51% zonder gebreken Alle auto's
Chevrolet Spark (M300)Toyota Aygo (I)alle auto'smiddelste helft mini-auto's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelChevrolet Spark (M300)Toyota Aygo (I)
Remmen57% vaker33% vaker
Wielophanging & vering29% vaker23% minder
Motor & aandrijving43% vaker70% minder
Elektronica & veiligheid84% vaker30% minder
Uitlaat & emissie50% vaker12% vaker
Stuurinrichting53% minder82% minder
Carrosserie & roest103% vaker70% vaker
Verlichting39% vaker9% vaker
Ruiten, wissers & spiegelsgemiddeld230% vaker
Banden & wielen34% vaker49% vaker

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode