Citroen C1 (I) of Fiat Panda (II)?

De Citroen C1 (I) heeft bij de APK 17% minder vaak technische gebreken dan de Fiat Panda (II), vergeleken op dezelfde leeftijden.

Citroen C1 (I)Fiat Panda (II)
Bouwjaren2006–20142004–2012
Zonder technische gebreken71% (gem. 68%)61% (gem. 63%)
Met een afkeurpunt24% (gem. 22%)29% (gem. 25%)
Ranglijst#24 van 60 mini-auto's#41 van 60 mini-auto's
Beste bouwjaren2011–2014–
Onlogische tellerstand3%4%
Terugroepacties11
Geëxporteerd1,0%3%
Op naam in Nederland79.28655.327

Zonder gebreken, per leeftijd

40% 50% 60% 70% 80% 90% 10 12 14 16 18 20 22 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Citroen C1 (I), 10 jaar: 85% zonder gebreken Citroen C1 (I), 11 jaar: 84% zonder gebreken Citroen C1 (I), 12 jaar: 82% zonder gebreken Citroen C1 (I), 13 jaar: 80% zonder gebreken Citroen C1 (I), 14 jaar: 76% zonder gebreken Citroen C1 (I), 15 jaar: 71% zonder gebreken Citroen C1 (I), 16 jaar: 66% zonder gebreken Citroen C1 (I), 17 jaar: 62% zonder gebreken Citroen C1 (I), 18 jaar: 60% zonder gebreken Citroen C1 (I), 19 jaar: 58% zonder gebreken Citroen C1 (I), 20 jaar: 57% zonder gebreken Citroen C1 (I), 21 jaar: 54% zonder gebreken Citroen C1 (I) Fiat Panda (II), 12 jaar: 71% zonder gebreken Fiat Panda (II), 13 jaar: 69% zonder gebreken Fiat Panda (II), 14 jaar: 66% zonder gebreken Fiat Panda (II), 15 jaar: 64% zonder gebreken Fiat Panda (II), 16 jaar: 63% zonder gebreken Fiat Panda (II), 17 jaar: 61% zonder gebreken Fiat Panda (II), 18 jaar: 59% zonder gebreken Fiat Panda (II), 19 jaar: 56% zonder gebreken Fiat Panda (II), 20 jaar: 51% zonder gebreken Fiat Panda (II), 21 jaar: 46% zonder gebreken Fiat Panda (II), 22 jaar: 42% zonder gebreken Fiat Panda (II), 23 jaar: 43% zonder gebreken Fiat Panda (II) Alle auto's, 10 jaar: 82% zonder gebreken Alle auto's, 11 jaar: 80% zonder gebreken Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's, 18 jaar: 59% zonder gebreken Alle auto's, 19 jaar: 56% zonder gebreken Alle auto's, 20 jaar: 53% zonder gebreken Alle auto's, 21 jaar: 51% zonder gebreken Alle auto's, 22 jaar: 49% zonder gebreken Alle auto's, 23 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's
Citroen C1 (I)Fiat Panda (II)alle auto'smiddelste helft mini-auto's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelCitroen C1 (I)Fiat Panda (II)
Remmen34% vaker16% vaker
Uitlaat & emissie72% vaker89% vaker
Wielophanging & vering31% minder45% vaker
Elektronica & veiligheid30% minder64% minder
Motor & aandrijving69% minder32% minder
Ruiten, wissers & spiegels218% vaker46% minder
Carrosserie & roestgemiddeld68% vaker
Stuurinrichting83% minder24% minder
Verlichting21% vaker31% minder
Banden & wielen69% vaker43% minder
LPG/CNG83% minder70% minder

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode