Citroen C1 (I) of Ford Ka (I)?

De Citroen C1 (I) heeft bij de APK 8% minder vaak technische gebreken dan de Ford Ka (I), vergeleken op dezelfde leeftijden.

Citroen C1 (I)Ford Ka (I)
Bouwjaren2006–20141998–2008
Zonder technische gebreken71% (gem. 68%)59% (gem. 58%)
Met een afkeurpunt24% (gem. 22%)22% (gem. 29%)
Ranglijst#24 van 60 mini-auto's#30 van 60 mini-auto's
Beste bouwjaren2011–2014–
Onlogische tellerstand3%11%
Terugroepacties10
Geëxporteerd1,0%5%
Op naam in Nederland79.2927.223

Zonder gebreken, per leeftijd

40% 50% 60% 70% 80% 90% 10 12 14 16 18 20 22 24 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Citroen C1 (I), 10 jaar: 85% zonder gebreken Citroen C1 (I), 11 jaar: 84% zonder gebreken Citroen C1 (I), 12 jaar: 82% zonder gebreken Citroen C1 (I), 13 jaar: 80% zonder gebreken Citroen C1 (I), 14 jaar: 76% zonder gebreken Citroen C1 (I), 15 jaar: 71% zonder gebreken Citroen C1 (I), 16 jaar: 66% zonder gebreken Citroen C1 (I), 17 jaar: 62% zonder gebreken Citroen C1 (I), 18 jaar: 60% zonder gebreken Citroen C1 (I), 19 jaar: 58% zonder gebreken Citroen C1 (I), 20 jaar: 57% zonder gebreken Citroen C1 (I), 21 jaar: 54% zonder gebreken Citroen C1 (I) Ford Ka (I), 15 jaar: 71% zonder gebreken Ford Ka (I), 16 jaar: 67% zonder gebreken Ford Ka (I), 17 jaar: 62% zonder gebreken Ford Ka (I), 18 jaar: 58% zonder gebreken Ford Ka (I), 19 jaar: 55% zonder gebreken Ford Ka (I), 20 jaar: 53% zonder gebreken Ford Ka (I), 21 jaar: 52% zonder gebreken Ford Ka (I), 22 jaar: 55% zonder gebreken Ford Ka (I), 23 jaar: 55% zonder gebreken Ford Ka (I), 24 jaar: 58% zonder gebreken Ford Ka (I), 25 jaar: 54% zonder gebreken Ford Ka (I) Alle auto's, 10 jaar: 82% zonder gebreken Alle auto's, 11 jaar: 80% zonder gebreken Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's, 18 jaar: 59% zonder gebreken Alle auto's, 19 jaar: 56% zonder gebreken Alle auto's, 20 jaar: 53% zonder gebreken Alle auto's, 21 jaar: 51% zonder gebreken Alle auto's, 22 jaar: 49% zonder gebreken Alle auto's, 23 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 24 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 25 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's
Citroen C1 (I)Ford Ka (I)alle auto'smiddelste helft mini-auto's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelCitroen C1 (I)Ford Ka (I)
Remmen34% vaker44% minder
Uitlaat & emissie72% vaker53% minder
Wielophanging & vering31% minder23% minder
Elektronica & veiligheid30% minder60% minder
Motor & aandrijving69% minder30% vaker
Ruiten, wissers & spiegels217% vaker53% minder
Carrosserie & roestgemiddeld499% vaker
Stuurinrichting83% minder74% minder
Verlichting21% vaker5% vaker
Banden & wielen69% vaker70% vaker

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode