Citroen C1 (I) of Toyota Aygo (I)?

De Citroen C1 (I) en de Toyota Aygo (I) hebben bij de APK ongeveer even vaak technische gebreken, vergeleken op dezelfde leeftijden.

Citroen C1 (I)Toyota Aygo (I)
Bouwjaren2006–20142006–2014
Zonder technische gebreken71% (gem. 68%)71% (gem. 67%)
Met een afkeurpunt24% (gem. 22%)23% (gem. 23%)
Ranglijst#24 van 60 mini-auto's#19 van 60 mini-auto's
Beste bouwjaren2011–20142011–2014
Onlogische tellerstand3%4%
Terugroepacties11
Geëxporteerd1,0%1%
Op naam in Nederland79.292100.167

Zonder gebreken, per leeftijd

40% 50% 60% 70% 80% 90% 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Citroen C1 (I), 10 jaar: 85% zonder gebreken Citroen C1 (I), 11 jaar: 84% zonder gebreken Citroen C1 (I), 12 jaar: 82% zonder gebreken Citroen C1 (I), 13 jaar: 80% zonder gebreken Citroen C1 (I), 14 jaar: 76% zonder gebreken Citroen C1 (I), 15 jaar: 71% zonder gebreken Citroen C1 (I), 16 jaar: 66% zonder gebreken Citroen C1 (I), 17 jaar: 62% zonder gebreken Citroen C1 (I), 18 jaar: 60% zonder gebreken Citroen C1 (I), 19 jaar: 58% zonder gebreken Citroen C1 (I), 20 jaar: 57% zonder gebreken Citroen C1 (I), 21 jaar: 54% zonder gebreken Citroen C1 (I) Toyota Aygo (I), 10 jaar: 85% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 11 jaar: 85% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 12 jaar: 83% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 13 jaar: 81% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 14 jaar: 77% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 15 jaar: 73% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 16 jaar: 68% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 17 jaar: 63% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 18 jaar: 61% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 19 jaar: 58% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 20 jaar: 54% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 21 jaar: 49% zonder gebreken Toyota Aygo (I) Alle auto's, 10 jaar: 82% zonder gebreken Alle auto's, 11 jaar: 80% zonder gebreken Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's, 18 jaar: 59% zonder gebreken Alle auto's, 19 jaar: 56% zonder gebreken Alle auto's, 20 jaar: 53% zonder gebreken Alle auto's, 21 jaar: 51% zonder gebreken Alle auto's
Citroen C1 (I)Toyota Aygo (I)alle auto'smiddelste helft mini-auto's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelCitroen C1 (I)Toyota Aygo (I)
Remmen34% vaker33% vaker
Uitlaat & emissie72% vaker12% vaker
Wielophanging & vering31% minder23% minder
Elektronica & veiligheid30% minder30% minder
Motor & aandrijving69% minder70% minder
Ruiten, wissers & spiegels217% vaker230% vaker
Carrosserie & roestgemiddeld70% vaker
Stuurinrichting83% minder82% minder
Verlichting21% vaker9% vaker
Banden & wielen69% vaker49% vaker
LPG/CNG83% minder84% minder

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode