Citroen C1 (I) of Volkswagen up!?

De Volkswagen up! heeft bij de APK 19% minder vaak technische gebreken dan de Citroen C1 (I), vergeleken op dezelfde leeftijden.

Citroen C1 (I)Volkswagen up!
Bouwjaren2006–20142012–2023
Zonder technische gebreken71% (gem. 68%)87% (gem. 82%)
Met een afkeurpunt24% (gem. 22%)9% (gem. 12%)
Ranglijst#24 van 60 mini-auto's#10 van 60 mini-auto's
Beste bouwjaren2011–20142017–2018
Onlogische tellerstand3%2%
Terugroepacties14
Geëxporteerd1,0%0,5%
Op naam in Nederland79.292123.421

Zonder gebreken, per leeftijd

40% 50% 60% 70% 80% 90% 100% 3 5 7 9 11 13 15 17 19 21 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Citroen C1 (I), 10 jaar: 85% zonder gebreken Citroen C1 (I), 11 jaar: 84% zonder gebreken Citroen C1 (I), 12 jaar: 82% zonder gebreken Citroen C1 (I), 13 jaar: 80% zonder gebreken Citroen C1 (I), 14 jaar: 76% zonder gebreken Citroen C1 (I), 15 jaar: 71% zonder gebreken Citroen C1 (I), 16 jaar: 66% zonder gebreken Citroen C1 (I), 17 jaar: 62% zonder gebreken Citroen C1 (I), 18 jaar: 60% zonder gebreken Citroen C1 (I), 19 jaar: 58% zonder gebreken Citroen C1 (I), 20 jaar: 57% zonder gebreken Citroen C1 (I), 21 jaar: 54% zonder gebreken Citroen C1 (I) Volkswagen up!, 3 jaar: 98% zonder gebreken Volkswagen up!, 4 jaar: 96% zonder gebreken Volkswagen up!, 5 jaar: 96% zonder gebreken Volkswagen up!, 6 jaar: 94% zonder gebreken Volkswagen up!, 7 jaar: 93% zonder gebreken Volkswagen up!, 8 jaar: 91% zonder gebreken Volkswagen up!, 9 jaar: 90% zonder gebreken Volkswagen up!, 10 jaar: 88% zonder gebreken Volkswagen up!, 11 jaar: 86% zonder gebreken Volkswagen up!, 12 jaar: 83% zonder gebreken Volkswagen up!, 13 jaar: 80% zonder gebreken Volkswagen up!, 14 jaar: 77% zonder gebreken Volkswagen up!, 15 jaar: 67% zonder gebreken Volkswagen up! Alle auto's, 3 jaar: 97% zonder gebreken Alle auto's, 4 jaar: 96% zonder gebreken Alle auto's, 5 jaar: 95% zonder gebreken Alle auto's, 6 jaar: 92% zonder gebreken Alle auto's, 7 jaar: 89% zonder gebreken Alle auto's, 8 jaar: 87% zonder gebreken Alle auto's, 9 jaar: 85% zonder gebreken Alle auto's, 10 jaar: 82% zonder gebreken Alle auto's, 11 jaar: 80% zonder gebreken Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's, 18 jaar: 59% zonder gebreken Alle auto's, 19 jaar: 56% zonder gebreken Alle auto's, 20 jaar: 53% zonder gebreken Alle auto's, 21 jaar: 51% zonder gebreken Alle auto's
Citroen C1 (I)Volkswagen up!alle auto'smiddelste helft mini-auto's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelCitroen C1 (I)Volkswagen up!
Remmen34% vaker7% vaker
Uitlaat & emissie72% vaker55% minder
Wielophanging & vering31% minder71% minder
Elektronica & veiligheid30% minder39% vaker
Motor & aandrijving69% minder78% minder
Ruiten, wissers & spiegels217% vaker40% vaker
Carrosserie & roestgemiddeld19% minder
Stuurinrichting83% minder85% minder
Verlichting21% vaker38% minder
Banden & wielen69% vakergemiddeld
LPG/CNG83% minder6% vaker

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode