Citroen C4 Cactus of Hyundai Kona (I)?

De Hyundai Kona (I) heeft bij de APK 22% minder vaak technische gebreken dan de Citroen C4 Cactus, vergeleken op dezelfde leeftijden.

Citroen C4 CactusHyundai Kona (I)
Bouwjaren2014–20202018–2023
Zonder technische gebreken82% (gem. 85%)94% (gem. 94%)
Met een afkeurpunt13% (gem. 9%)5% (gem. 4%)
Ranglijst#36 van 45 kleine SUV's#21 van 45 kleine SUV's
Beste bouwjaren20182018
Onlogische tellerstand1%1%
Terugroepacties59
Geëxporteerd6%12%
Op naam in Nederland16.55030.053

Zonder gebreken, per leeftijd

70% 80% 90% 100% 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Citroen C4 Cactus, 4 jaar: 94% zonder gebreken Citroen C4 Cactus, 5 jaar: 96% zonder gebreken Citroen C4 Cactus, 6 jaar: 91% zonder gebreken Citroen C4 Cactus, 7 jaar: 87% zonder gebreken Citroen C4 Cactus, 8 jaar: 84% zonder gebreken Citroen C4 Cactus, 9 jaar: 82% zonder gebreken Citroen C4 Cactus, 10 jaar: 79% zonder gebreken Citroen C4 Cactus, 11 jaar: 76% zonder gebreken Citroen C4 Cactus, 12 jaar: 75% zonder gebreken Citroen C4 Cactus Hyundai Kona (I), 3 jaar: 98% zonder gebreken Hyundai Kona (I), 4 jaar: 94% zonder gebreken Hyundai Kona (I), 5 jaar: 96% zonder gebreken Hyundai Kona (I), 6 jaar: 94% zonder gebreken Hyundai Kona (I), 7 jaar: 94% zonder gebreken Hyundai Kona (I), 8 jaar: 92% zonder gebreken Hyundai Kona (I) Alle auto's, 3 jaar: 97% zonder gebreken Alle auto's, 4 jaar: 96% zonder gebreken Alle auto's, 5 jaar: 95% zonder gebreken Alle auto's, 6 jaar: 92% zonder gebreken Alle auto's, 7 jaar: 89% zonder gebreken Alle auto's, 8 jaar: 87% zonder gebreken Alle auto's, 9 jaar: 85% zonder gebreken Alle auto's, 10 jaar: 82% zonder gebreken Alle auto's, 11 jaar: 80% zonder gebreken Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's
Citroen C4 CactusHyundai Kona (I)alle auto'smiddelste helft kleine SUV's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelCitroen C4 CactusHyundai Kona (I)
Uitlaat & emissie378% vaker78% minder
Remmen7% minder41% minder
Motor & aandrijving119% vaker84% minder
Wielophanging & vering19% minder61% minder
Elektronica & veiligheid37% minder310% vaker
Stuurinrichting54% minder91% minder
Verlichting96% vaker28% minder
Ruiten, wissers & spiegelsgemiddeld22% minder
Carrosserie & roest23% minder22% vaker
Banden & wielen21% vaker46% minder

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode