Citroen C4 Picasso (I) of Citroen C4 Picasso / SpaceTourer (II)?

De Citroen C4 Picasso (I) heeft bij de APK 10% minder vaak technische gebreken dan de Citroen C4 Picasso / SpaceTourer (II), vergeleken op dezelfde leeftijden.

Citroen C4 Picasso (I)Citroen C4 Picasso / SpaceTourer (II)
Bouwjaren2007–20132013–2021
Zonder technische gebreken68% (gem. 67%)84% (gem. 85%)
Met een afkeurpunt17% (gem. 23%)10% (gem. 10%)
Ranglijst#31 van 106 MPV's#51 van 106 MPV's
Beste bouwjaren2007–20082018
Onlogische tellerstand4%1%
Terugroepacties010
Geëxporteerd15%12%
Op naam in Nederland7.66812.366

Zonder gebreken, per leeftijd

40% 50% 60% 70% 80% 90% 100% 4 6 8 10 12 14 16 18 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Citroen C4 Picasso (I), 11 jaar: 82% zonder gebreken Citroen C4 Picasso (I), 12 jaar: 79% zonder gebreken Citroen C4 Picasso (I), 13 jaar: 73% zonder gebreken Citroen C4 Picasso (I), 14 jaar: 68% zonder gebreken Citroen C4 Picasso (I), 15 jaar: 65% zonder gebreken Citroen C4 Picasso (I), 16 jaar: 66% zonder gebreken Citroen C4 Picasso (I), 17 jaar: 67% zonder gebreken Citroen C4 Picasso (I), 18 jaar: 66% zonder gebreken Citroen C4 Picasso (I), 19 jaar: 63% zonder gebreken Citroen C4 Picasso (I) Citroen C4 Picasso / SpaceTourer (II), 4 jaar: 93% zonder gebreken Citroen C4 Picasso / SpaceTourer (II), 5 jaar: 92% zonder gebreken Citroen C4 Picasso / SpaceTourer (II), 6 jaar: 91% zonder gebreken Citroen C4 Picasso / SpaceTourer (II), 7 jaar: 88% zonder gebreken Citroen C4 Picasso / SpaceTourer (II), 8 jaar: 87% zonder gebreken Citroen C4 Picasso / SpaceTourer (II), 9 jaar: 85% zonder gebreken Citroen C4 Picasso / SpaceTourer (II), 10 jaar: 81% zonder gebreken Citroen C4 Picasso / SpaceTourer (II), 11 jaar: 79% zonder gebreken Citroen C4 Picasso / SpaceTourer (II), 12 jaar: 73% zonder gebreken Citroen C4 Picasso / SpaceTourer (II), 13 jaar: 76% zonder gebreken Citroen C4 Picasso / SpaceTourer (II) Alle auto's, 4 jaar: 96% zonder gebreken Alle auto's, 5 jaar: 95% zonder gebreken Alle auto's, 6 jaar: 92% zonder gebreken Alle auto's, 7 jaar: 89% zonder gebreken Alle auto's, 8 jaar: 87% zonder gebreken Alle auto's, 9 jaar: 85% zonder gebreken Alle auto's, 10 jaar: 82% zonder gebreken Alle auto's, 11 jaar: 80% zonder gebreken Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's, 18 jaar: 59% zonder gebreken Alle auto's, 19 jaar: 56% zonder gebreken Alle auto's
Citroen C4 Picasso (I)Citroen C4 Picasso / SpaceTourer (II)alle auto'smiddelste helft MPV's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelCitroen C4 Picasso (I)Citroen C4 Picasso / SpaceTourer (II)
Motor & aandrijving62% vaker87% vaker
Remmengemiddeld21% vaker
Wielophanging & vering45% minder60% minder
Elektronica & veiligheid23% minder6% minder
Uitlaat & emissie51% minder39% vaker
Carrosserie & roest53% vaker27% minder
Stuurinrichting64% mindergemiddeld
Ruiten, wissers & spiegels30% vaker54% vaker
Verlichting49% vaker14% vaker
Banden & wielen19% vaker7% minder

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode