Citroen C5 (I) of Citroen C5 (II)?

De Citroen C5 (I) heeft bij de APK 12% minder vaak technische gebreken dan de Citroen C5 (II), vergeleken op dezelfde leeftijden.

Citroen C5 (I)Citroen C5 (II)
Bouwjaren2001–20082008–2016
Zonder technische gebreken50% (gem. 54%)63% (gem. 70%)
Met een afkeurpunt27% (gem. 31%)23% (gem. 21%)
Ranglijst#69 van 107 middenklassers#96 van 107 middenklassers
Beste bouwjaren–2008–2009
Onlogische tellerstand6%3%
Terugroepacties01
Geëxporteerd6%18%
Op naam in Nederland2.6313.885

Zonder gebreken, per leeftijd

40% 50% 60% 70% 80% 90% 9 11 13 15 17 19 21 23 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Citroen C5 (I), 17 jaar: 56% zonder gebreken Citroen C5 (I), 18 jaar: 54% zonder gebreken Citroen C5 (I), 19 jaar: 51% zonder gebreken Citroen C5 (I), 20 jaar: 47% zonder gebreken Citroen C5 (I), 21 jaar: 48% zonder gebreken Citroen C5 (I), 22 jaar: 47% zonder gebreken Citroen C5 (I), 23 jaar: 45% zonder gebreken Citroen C5 (I), 24 jaar: 42% zonder gebreken Citroen C5 (I) Citroen C5 (II), 9 jaar: 78% zonder gebreken Citroen C5 (II), 10 jaar: 74% zonder gebreken Citroen C5 (II), 11 jaar: 70% zonder gebreken Citroen C5 (II), 12 jaar: 67% zonder gebreken Citroen C5 (II), 13 jaar: 63% zonder gebreken Citroen C5 (II), 14 jaar: 59% zonder gebreken Citroen C5 (II), 15 jaar: 59% zonder gebreken Citroen C5 (II), 16 jaar: 62% zonder gebreken Citroen C5 (II), 17 jaar: 59% zonder gebreken Citroen C5 (II), 18 jaar: 64% zonder gebreken Citroen C5 (II) Alle auto's, 9 jaar: 85% zonder gebreken Alle auto's, 10 jaar: 82% zonder gebreken Alle auto's, 11 jaar: 80% zonder gebreken Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's, 18 jaar: 59% zonder gebreken Alle auto's, 19 jaar: 56% zonder gebreken Alle auto's, 20 jaar: 53% zonder gebreken Alle auto's, 21 jaar: 51% zonder gebreken Alle auto's, 22 jaar: 49% zonder gebreken Alle auto's, 23 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 24 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's
Citroen C5 (I)Citroen C5 (II)alle auto'smiddelste helft middenklassers

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelCitroen C5 (I)Citroen C5 (II)
Motor & aandrijving68% vaker164% vaker
Remmen33% vaker19% minder
Wielophanging & vering24% mindergemiddeld
Stuurinrichting9% minder50% vaker
Elektronica & veiligheid30% minder56% minder
Uitlaat & emissie62% minder11% minder
Carrosserie & roest59% minder64% minder
Verlichting60% vaker21% vaker
Ruiten, wissers & spiegels5% vaker48% minder
Banden & wielen14% vaker24% minder

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode