Citroen DS3 of Volkswagen Polo (6R/6C)?

De Volkswagen Polo (6R/6C) heeft bij de APK 8% minder vaak technische gebreken dan de Citroen DS3, vergeleken op dezelfde leeftijden.

Citroen DS3Volkswagen Polo (6R/6C)
Bouwjaren2010–20152009–2017
Zonder technische gebreken64% (gem. 75%)69% (gem. 76%)
Met een afkeurpunt26% (gem. 17%)19% (gem. 16%)
Ranglijst#114 van 123 kleine auto's#109 van 123 kleine auto's
Beste bouwjaren–2016–2017
Onlogische tellerstand2%3%
Terugroepacties64
Geëxporteerd14%7%
Op naam in Nederland8.077132.237

Zonder gebreken, per leeftijd

50% 60% 70% 80% 90% 100% 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Citroen DS3, 9 jaar: 79% zonder gebreken Citroen DS3, 10 jaar: 75% zonder gebreken Citroen DS3, 11 jaar: 72% zonder gebreken Citroen DS3, 12 jaar: 66% zonder gebreken Citroen DS3, 13 jaar: 62% zonder gebreken Citroen DS3, 14 jaar: 59% zonder gebreken Citroen DS3, 15 jaar: 55% zonder gebreken Citroen DS3, 16 jaar: 53% zonder gebreken Citroen DS3 Volkswagen Polo (6R/6C), 6 jaar: 91% zonder gebreken Volkswagen Polo (6R/6C), 7 jaar: 88% zonder gebreken Volkswagen Polo (6R/6C), 8 jaar: 87% zonder gebreken Volkswagen Polo (6R/6C), 9 jaar: 85% zonder gebreken Volkswagen Polo (6R/6C), 10 jaar: 82% zonder gebreken Volkswagen Polo (6R/6C), 11 jaar: 75% zonder gebreken Volkswagen Polo (6R/6C), 12 jaar: 68% zonder gebreken Volkswagen Polo (6R/6C), 13 jaar: 61% zonder gebreken Volkswagen Polo (6R/6C), 14 jaar: 59% zonder gebreken Volkswagen Polo (6R/6C), 15 jaar: 56% zonder gebreken Volkswagen Polo (6R/6C), 16 jaar: 55% zonder gebreken Volkswagen Polo (6R/6C), 17 jaar: 55% zonder gebreken Volkswagen Polo (6R/6C) Alle auto's, 6 jaar: 92% zonder gebreken Alle auto's, 7 jaar: 89% zonder gebreken Alle auto's, 8 jaar: 87% zonder gebreken Alle auto's, 9 jaar: 85% zonder gebreken Alle auto's, 10 jaar: 82% zonder gebreken Alle auto's, 11 jaar: 80% zonder gebreken Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's
Citroen DS3Volkswagen Polo (6R/6C)alle auto'smiddelste helft kleine auto's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelCitroen DS3Volkswagen Polo (6R/6C)
Stuurinrichting198% vaker46% vaker
Uitlaat & emissie227% vaker51% vaker
Wielophanging & vering23% vaker54% vaker
Motor & aandrijving65% vaker74% vaker
Remmen7% minder16% vaker
Elektronica & veiligheid15% minder80% vaker
Ruiten, wissers & spiegels14% vakergemiddeld
Verlichtinggemiddeldgemiddeld
Carrosserie & roest35% minder42% vaker
Banden & wielen78% vaker21% vaker

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode