Daihatsu Cuore (L250) of Daihatsu Cuore (L276)?

De Daihatsu Cuore (L276) heeft bij de APK 39% minder vaak technische gebreken dan de Daihatsu Cuore (L250), vergeleken op dezelfde leeftijden.

Daihatsu Cuore (L250)Daihatsu Cuore (L276)
Bouwjaren2003–20092007–2011
Zonder technische gebreken56% (gem. 56%)78% (gem. 64%)
Met een afkeurpunt32% (gem. 30%)16% (gem. 25%)
Ranglijst#31 van 60 mini-auto's#3 van 60 mini-auto's
Beste bouwjaren–2010–2011
Onlogische tellerstand7%3%
Terugroepacties00
Geëxporteerd2%0,7%
Op naam in Nederland5.4778.138

Zonder gebreken, per leeftijd

40% 50% 60% 70% 80% 90% 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Daihatsu Cuore (L250), 15 jaar: 68% zonder gebreken Daihatsu Cuore (L250), 16 jaar: 64% zonder gebreken Daihatsu Cuore (L250), 17 jaar: 61% zonder gebreken Daihatsu Cuore (L250), 18 jaar: 60% zonder gebreken Daihatsu Cuore (L250), 19 jaar: 55% zonder gebreken Daihatsu Cuore (L250), 20 jaar: 55% zonder gebreken Daihatsu Cuore (L250), 21 jaar: 52% zonder gebreken Daihatsu Cuore (L250), 22 jaar: 48% zonder gebreken Daihatsu Cuore (L250), 23 jaar: 46% zonder gebreken Daihatsu Cuore (L250) Daihatsu Cuore (L276), 13 jaar: 84% zonder gebreken Daihatsu Cuore (L276), 14 jaar: 87% zonder gebreken Daihatsu Cuore (L276), 15 jaar: 82% zonder gebreken Daihatsu Cuore (L276), 16 jaar: 79% zonder gebreken Daihatsu Cuore (L276), 17 jaar: 75% zonder gebreken Daihatsu Cuore (L276), 18 jaar: 72% zonder gebreken Daihatsu Cuore (L276), 19 jaar: 69% zonder gebreken Daihatsu Cuore (L276) Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's, 18 jaar: 59% zonder gebreken Alle auto's, 19 jaar: 56% zonder gebreken Alle auto's, 20 jaar: 53% zonder gebreken Alle auto's, 21 jaar: 51% zonder gebreken Alle auto's, 22 jaar: 49% zonder gebreken Alle auto's, 23 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's
Daihatsu Cuore (L250)Daihatsu Cuore (L276)alle auto'smiddelste helft mini-auto's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelDaihatsu Cuore (L250)Daihatsu Cuore (L276)
Wielophanging & vering12% vaker44% minder
Carrosserie & roest306% vaker36% minder
Stuurinrichting41% vaker59% minder
Remmen25% minder29% minder
Uitlaat & emissie48% vaker31% minder
Motor & aandrijving49% minder70% minder
Elektronica & veiligheid68% minder53% minder
Verlichting47% minder39% minder
Banden & wielen26% vaker21% vaker
Ruiten, wissers & spiegels66% minder77% minder

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode