Daihatsu Cuore (L250) of Toyota Aygo (I)?

De Toyota Aygo (I) heeft bij de APK 12% minder vaak technische gebreken dan de Daihatsu Cuore (L250), vergeleken op dezelfde leeftijden.

Daihatsu Cuore (L250)Toyota Aygo (I)
Bouwjaren2003–20092006–2014
Zonder technische gebreken56% (gem. 56%)71% (gem. 67%)
Met een afkeurpunt32% (gem. 30%)23% (gem. 23%)
Ranglijst#31 van 60 mini-auto's#19 van 60 mini-auto's
Beste bouwjaren–2011–2014
Onlogische tellerstand7%4%
Terugroepacties01
Geëxporteerd2%1%
Op naam in Nederland5.477100.167

Zonder gebreken, per leeftijd

40% 50% 60% 70% 80% 90% 10 12 14 16 18 20 22 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Daihatsu Cuore (L250), 15 jaar: 68% zonder gebreken Daihatsu Cuore (L250), 16 jaar: 64% zonder gebreken Daihatsu Cuore (L250), 17 jaar: 61% zonder gebreken Daihatsu Cuore (L250), 18 jaar: 60% zonder gebreken Daihatsu Cuore (L250), 19 jaar: 55% zonder gebreken Daihatsu Cuore (L250), 20 jaar: 55% zonder gebreken Daihatsu Cuore (L250), 21 jaar: 52% zonder gebreken Daihatsu Cuore (L250), 22 jaar: 48% zonder gebreken Daihatsu Cuore (L250), 23 jaar: 46% zonder gebreken Daihatsu Cuore (L250) Toyota Aygo (I), 10 jaar: 85% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 11 jaar: 85% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 12 jaar: 83% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 13 jaar: 81% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 14 jaar: 77% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 15 jaar: 73% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 16 jaar: 68% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 17 jaar: 63% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 18 jaar: 61% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 19 jaar: 58% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 20 jaar: 54% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 21 jaar: 49% zonder gebreken Toyota Aygo (I) Alle auto's, 10 jaar: 82% zonder gebreken Alle auto's, 11 jaar: 80% zonder gebreken Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's, 18 jaar: 59% zonder gebreken Alle auto's, 19 jaar: 56% zonder gebreken Alle auto's, 20 jaar: 53% zonder gebreken Alle auto's, 21 jaar: 51% zonder gebreken Alle auto's, 22 jaar: 49% zonder gebreken Alle auto's, 23 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's
Daihatsu Cuore (L250)Toyota Aygo (I)alle auto'smiddelste helft mini-auto's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelDaihatsu Cuore (L250)Toyota Aygo (I)
Wielophanging & vering12% vaker23% minder
Carrosserie & roest306% vaker70% vaker
Stuurinrichting41% vaker82% minder
Remmen25% minder33% vaker
Uitlaat & emissie48% vaker12% vaker
Motor & aandrijving49% minder70% minder
Elektronica & veiligheid68% minder30% minder
Verlichting47% minder9% vaker
Banden & wielen26% vaker49% vaker
Ruiten, wissers & spiegels66% minder230% vaker

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode