Daihatsu Materia of Volkswagen Touran (I)?

De Daihatsu Materia heeft bij de APK 32% minder vaak technische gebreken dan de Volkswagen Touran (I), vergeleken op dezelfde leeftijden.

Daihatsu MateriaVolkswagen Touran (I)
Bouwjaren2007–20102003–2015
Zonder technische gebreken70% (gem. 61%)62% (gem. 67%)
Met een afkeurpunt20% (gem. 27%)27% (gem. 23%)
Ranglijst#13 van 106 MPV's#71 van 106 MPV's
Beste bouwjaren2010–
Onlogische tellerstand3%7%
Terugroepacties11
Geëxporteerd2%15%
Op naam in Nederland1.69217.778

Zonder gebreken, per leeftijd

30% 40% 50% 60% 70% 80% 90% 9 11 13 15 17 19 21 23 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Daihatsu Materia, 15 jaar: 80% zonder gebreken Daihatsu Materia, 16 jaar: 73% zonder gebreken Daihatsu Materia, 17 jaar: 69% zonder gebreken Daihatsu Materia, 18 jaar: 64% zonder gebreken Daihatsu Materia, 19 jaar: 64% zonder gebreken Daihatsu Materia Volkswagen Touran (I), 9 jaar: 83% zonder gebreken Volkswagen Touran (I), 10 jaar: 83% zonder gebreken Volkswagen Touran (I), 11 jaar: 78% zonder gebreken Volkswagen Touran (I), 12 jaar: 75% zonder gebreken Volkswagen Touran (I), 13 jaar: 70% zonder gebreken Volkswagen Touran (I), 14 jaar: 65% zonder gebreken Volkswagen Touran (I), 15 jaar: 60% zonder gebreken Volkswagen Touran (I), 16 jaar: 60% zonder gebreken Volkswagen Touran (I), 17 jaar: 57% zonder gebreken Volkswagen Touran (I), 18 jaar: 53% zonder gebreken Volkswagen Touran (I), 19 jaar: 47% zonder gebreken Volkswagen Touran (I), 20 jaar: 44% zonder gebreken Volkswagen Touran (I), 21 jaar: 43% zonder gebreken Volkswagen Touran (I), 22 jaar: 43% zonder gebreken Volkswagen Touran (I), 23 jaar: 42% zonder gebreken Volkswagen Touran (I) Alle auto's, 9 jaar: 85% zonder gebreken Alle auto's, 10 jaar: 82% zonder gebreken Alle auto's, 11 jaar: 80% zonder gebreken Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's, 18 jaar: 59% zonder gebreken Alle auto's, 19 jaar: 56% zonder gebreken Alle auto's, 20 jaar: 53% zonder gebreken Alle auto's, 21 jaar: 51% zonder gebreken Alle auto's, 22 jaar: 49% zonder gebreken Alle auto's, 23 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's
Daihatsu MateriaVolkswagen Touran (I)alle auto'smiddelste helft MPV's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelDaihatsu MateriaVolkswagen Touran (I)
Stuurinrichting81% vaker51% minder
Wielophanging & vering12% minder60% vaker
Remmen30% minder8% minder
Uitlaat & emissie32% minder27% minder
Motor & aandrijving68% minder59% vaker
Elektronica & veiligheid60% minder46% vaker
Carrosserie & roest49% mindergemiddeld
Verlichting32% minder32% minder
Ruiten, wissers & spiegels65% minder26% minder

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode