Ford C-Max (II) of Volkswagen Golf Plus?

De Ford C-Max (II) heeft bij de APK 21% minder vaak technische gebreken dan de Volkswagen Golf Plus, vergeleken op dezelfde leeftijden.

Ford C-Max (II)Volkswagen Golf Plus
Bouwjaren2011–20192005–2013
Zonder technische gebreken84% (gem. 80%)66% (gem. 66%)
Met een afkeurpunt10% (gem. 13%)24% (gem. 23%)
Ranglijst#14 van 106 MPV's#40 van 106 MPV's
Beste bouwjaren–2012–2013
Onlogische tellerstand2%5%
Terugroepacties43
Geëxporteerd6%6%
Op naam in Nederland20.97622.678

Zonder gebreken, per leeftijd

40% 50% 60% 70% 80% 90% 100% 6 8 10 12 14 16 18 20 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Ford C-Max (II), 6 jaar: 91% zonder gebreken Ford C-Max (II), 7 jaar: 91% zonder gebreken Ford C-Max (II), 8 jaar: 91% zonder gebreken Ford C-Max (II), 9 jaar: 89% zonder gebreken Ford C-Max (II), 10 jaar: 85% zonder gebreken Ford C-Max (II), 11 jaar: 83% zonder gebreken Ford C-Max (II), 12 jaar: 81% zonder gebreken Ford C-Max (II), 13 jaar: 80% zonder gebreken Ford C-Max (II), 14 jaar: 79% zonder gebreken Ford C-Max (II), 15 jaar: 76% zonder gebreken Ford C-Max (II) Volkswagen Golf Plus, 10 jaar: 87% zonder gebreken Volkswagen Golf Plus, 11 jaar: 84% zonder gebreken Volkswagen Golf Plus, 12 jaar: 82% zonder gebreken Volkswagen Golf Plus, 13 jaar: 77% zonder gebreken Volkswagen Golf Plus, 14 jaar: 72% zonder gebreken Volkswagen Golf Plus, 15 jaar: 68% zonder gebreken Volkswagen Golf Plus, 16 jaar: 64% zonder gebreken Volkswagen Golf Plus, 17 jaar: 61% zonder gebreken Volkswagen Golf Plus, 18 jaar: 55% zonder gebreken Volkswagen Golf Plus, 19 jaar: 50% zonder gebreken Volkswagen Golf Plus, 20 jaar: 48% zonder gebreken Volkswagen Golf Plus, 21 jaar: 45% zonder gebreken Volkswagen Golf Plus Alle auto's, 6 jaar: 92% zonder gebreken Alle auto's, 7 jaar: 89% zonder gebreken Alle auto's, 8 jaar: 87% zonder gebreken Alle auto's, 9 jaar: 85% zonder gebreken Alle auto's, 10 jaar: 82% zonder gebreken Alle auto's, 11 jaar: 80% zonder gebreken Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's, 18 jaar: 59% zonder gebreken Alle auto's, 19 jaar: 56% zonder gebreken Alle auto's, 20 jaar: 53% zonder gebreken Alle auto's, 21 jaar: 51% zonder gebreken Alle auto's
Ford C-Max (II)Volkswagen Golf Plusalle auto'smiddelste helft MPV's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelFord C-Max (II)Volkswagen Golf Plus
Remmengemiddeldgemiddeld
Elektronica & veiligheid20% vaker70% vaker
Wielophanging & vering47% mindergemiddeld
Motor & aandrijving35% mindergemiddeld
Uitlaat & emissie44% minder44% minder
Stuurinrichting83% minder41% minder
Carrosserie & roest14% minder26% vaker
Verlichting8% mindergemiddeld
Ruiten, wissers & spiegels41% minder18% minder
Banden & wielen27% minder40% minder

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode