Ford EcoSport of Peugeot 2008 (I)?

De Ford EcoSport heeft bij de APK 15% minder vaak technische gebreken dan de Peugeot 2008 (I), vergeleken op dezelfde leeftijden.

Ford EcoSportPeugeot 2008 (I)
Bouwjaren2014–20222013–2019
Zonder technische gebreken90% (gem. 89%)85% (gem. 85%)
Met een afkeurpunt7% (gem. 7%)11% (gem. 10%)
Ranglijst#19 van 45 kleine SUV's#26 van 45 kleine SUV's
Beste bouwjaren20182017–2019
Onlogische tellerstand0,9%1%
Terugroepacties07
Geëxporteerd1%3%
Op naam in Nederland12.98234.119

Zonder gebreken, per leeftijd

70% 80% 90% 100% 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Ford EcoSport, 4 jaar: 96% zonder gebreken Ford EcoSport, 5 jaar: 95% zonder gebreken Ford EcoSport, 6 jaar: 95% zonder gebreken Ford EcoSport, 7 jaar: 92% zonder gebreken Ford EcoSport, 8 jaar: 90% zonder gebreken Ford EcoSport, 9 jaar: 86% zonder gebreken Ford EcoSport, 10 jaar: 81% zonder gebreken Ford EcoSport, 11 jaar: 75% zonder gebreken Ford EcoSport, 12 jaar: 77% zonder gebreken Ford EcoSport Peugeot 2008 (I), 4 jaar: 95% zonder gebreken Peugeot 2008 (I), 5 jaar: 95% zonder gebreken Peugeot 2008 (I), 6 jaar: 93% zonder gebreken Peugeot 2008 (I), 7 jaar: 90% zonder gebreken Peugeot 2008 (I), 8 jaar: 88% zonder gebreken Peugeot 2008 (I), 9 jaar: 85% zonder gebreken Peugeot 2008 (I), 10 jaar: 82% zonder gebreken Peugeot 2008 (I), 11 jaar: 79% zonder gebreken Peugeot 2008 (I), 12 jaar: 77% zonder gebreken Peugeot 2008 (I), 13 jaar: 75% zonder gebreken Peugeot 2008 (I) Alle auto's, 4 jaar: 96% zonder gebreken Alle auto's, 5 jaar: 95% zonder gebreken Alle auto's, 6 jaar: 92% zonder gebreken Alle auto's, 7 jaar: 89% zonder gebreken Alle auto's, 8 jaar: 87% zonder gebreken Alle auto's, 9 jaar: 85% zonder gebreken Alle auto's, 10 jaar: 82% zonder gebreken Alle auto's, 11 jaar: 80% zonder gebreken Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's
Ford EcoSportPeugeot 2008 (I)alle auto'smiddelste helft kleine SUV's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelFord EcoSportPeugeot 2008 (I)
Remmen19% minder10% vaker
Wielophanging & veringgemiddeld66% minder
Elektronica & veiligheid18% vaker49% minder
Uitlaat & emissie18% vaker208% vaker
Motor & aandrijving34% minder59% vaker
Stuurinrichting71% minder48% minder
Carrosserie & roest36% vaker79% minder
Ruiten, wissers & spiegels55% vakergemiddeld
Verlichtinggemiddeld20% vaker
Banden & wielen9% vaker31% minder

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode