Ford Fiesta (IV) of Peugeot 206?

De Ford Fiesta (IV) heeft bij de APK 18% minder vaak technische gebreken dan de Peugeot 206, vergeleken op dezelfde leeftijden.

Ford Fiesta (IV)Peugeot 206
Bouwjaren1996–20021999–2009
Zonder technische gebreken51% (gem. 48%)45% (gem. 52%)
Met een afkeurpunt34% (gem. 33%)32% (gem. 31%)
Ranglijst#55 van 123 kleine auto's#93 van 123 kleine auto's
Beste bouwjaren––
Onlogische tellerstand0,0%7%
Terugroepacties00
Geëxporteerd5%6%
Op naam in Nederland2.19633.796

Zonder gebreken, per leeftijd

30% 40% 50% 60% 70% 80% 15 17 19 21 23 25 27 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Ford Fiesta (IV), 22 jaar: 60% zonder gebreken Ford Fiesta (IV), 23 jaar: 52% zonder gebreken Ford Fiesta (IV), 24 jaar: 50% zonder gebreken Ford Fiesta (IV), 25 jaar: 49% zonder gebreken Ford Fiesta (IV), 26 jaar: 45% zonder gebreken Ford Fiesta (IV), 27 jaar: 48% zonder gebreken Ford Fiesta (IV), 28 jaar: 45% zonder gebreken Ford Fiesta (IV) Peugeot 206, 15 jaar: 56% zonder gebreken Peugeot 206, 16 jaar: 55% zonder gebreken Peugeot 206, 17 jaar: 53% zonder gebreken Peugeot 206, 18 jaar: 51% zonder gebreken Peugeot 206, 19 jaar: 47% zonder gebreken Peugeot 206, 20 jaar: 46% zonder gebreken Peugeot 206, 21 jaar: 44% zonder gebreken Peugeot 206, 22 jaar: 43% zonder gebreken Peugeot 206, 23 jaar: 40% zonder gebreken Peugeot 206, 24 jaar: 38% zonder gebreken Peugeot 206, 25 jaar: 38% zonder gebreken Peugeot 206, 26 jaar: 40% zonder gebreken Peugeot 206, 27 jaar: 43% zonder gebreken Peugeot 206 Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's, 18 jaar: 59% zonder gebreken Alle auto's, 19 jaar: 56% zonder gebreken Alle auto's, 20 jaar: 53% zonder gebreken Alle auto's, 21 jaar: 51% zonder gebreken Alle auto's, 22 jaar: 49% zonder gebreken Alle auto's, 23 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 24 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 25 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 26 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 27 jaar: 47% zonder gebreken Alle auto's, 28 jaar: 47% zonder gebreken Alle auto's
Ford Fiesta (IV)Peugeot 206alle auto'smiddelste helft kleine auto's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelFord Fiesta (IV)Peugeot 206
Motor & aandrijving11% minder29% vaker
Remmen13% vaker6% vaker
Wielophanging & vering18% vaker15% minder
Carrosserie & roest178% vaker59% minder
Uitlaat & emissie27% minder78% vaker
Elektronica & veiligheid61% minder55% vaker
Stuurinrichting86% minder48% vaker
Ruiten, wissers & spiegels75% vaker9% vaker
Verlichting50% minder35% vaker
Banden & wielen11% mindergemiddeld

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode