Ford Fiesta (IV) of Toyota Yaris (I)?

De Toyota Yaris (I) heeft bij de APK 26% minder vaak technische gebreken dan de Ford Fiesta (IV), vergeleken op dezelfde leeftijden.

Ford Fiesta (IV)Toyota Yaris (I)
Bouwjaren1996–20021999–2005
Zonder technische gebreken50% (gem. 48%)65% (gem. 50%)
Met een afkeurpunt34% (gem. 33%)27% (gem. 32%)
Ranglijst#55 van 123 kleine auto's#15 van 123 kleine auto's
Beste bouwjaren––
Onlogische tellerstand0,0%10%
Terugroepacties04
Geëxporteerd5%11%
Op naam in Nederland2.19231.514

Zonder gebreken, per leeftijd

30% 40% 50% 60% 70% 80% 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Ford Fiesta (IV), 22 jaar: 60% zonder gebreken Ford Fiesta (IV), 23 jaar: 52% zonder gebreken Ford Fiesta (IV), 24 jaar: 50% zonder gebreken Ford Fiesta (IV), 25 jaar: 49% zonder gebreken Ford Fiesta (IV), 26 jaar: 45% zonder gebreken Ford Fiesta (IV), 27 jaar: 48% zonder gebreken Ford Fiesta (IV), 28 jaar: 45% zonder gebreken Ford Fiesta (IV) Toyota Yaris (I), 18 jaar: 70% zonder gebreken Toyota Yaris (I), 19 jaar: 69% zonder gebreken Toyota Yaris (I), 20 jaar: 66% zonder gebreken Toyota Yaris (I), 21 jaar: 65% zonder gebreken Toyota Yaris (I), 22 jaar: 65% zonder gebreken Toyota Yaris (I), 23 jaar: 65% zonder gebreken Toyota Yaris (I), 24 jaar: 65% zonder gebreken Toyota Yaris (I), 25 jaar: 62% zonder gebreken Toyota Yaris (I), 26 jaar: 60% zonder gebreken Toyota Yaris (I), 27 jaar: 58% zonder gebreken Toyota Yaris (I) Alle auto's, 18 jaar: 59% zonder gebreken Alle auto's, 19 jaar: 56% zonder gebreken Alle auto's, 20 jaar: 53% zonder gebreken Alle auto's, 21 jaar: 51% zonder gebreken Alle auto's, 22 jaar: 49% zonder gebreken Alle auto's, 23 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 24 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 25 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 26 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 27 jaar: 47% zonder gebreken Alle auto's, 28 jaar: 47% zonder gebreken Alle auto's
Ford Fiesta (IV)Toyota Yaris (I)alle auto'smiddelste helft kleine auto's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelFord Fiesta (IV)Toyota Yaris (I)
Motor & aandrijving11% minder77% minder
Remmen14% vaker11% minder
Wielophanging & vering18% vaker18% minder
Carrosserie & roest177% vaker9% vaker
Uitlaat & emissie27% minder9% minder
Elektronica & veiligheid61% minder52% minder
Stuurinrichting86% minder90% minder
Ruiten, wissers & spiegels76% vaker58% minder
Verlichting49% minder27% minder
Banden & wielen11% minder25% vaker

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode