Ford Fiesta (VI) of Ford Fiesta (VII)?

De Ford Fiesta (VII) heeft bij de APK 35% minder vaak technische gebreken dan de Ford Fiesta (VI), vergeleken op dezelfde leeftijden.

Ford Fiesta (VI)Ford Fiesta (VII)
Bouwjaren2009–20172017–2023
Zonder technische gebreken74% (gem. 75%)94% (gem. 91%)
Met een afkeurpunt18% (gem. 17%)3% (gem. 6%)
Ranglijst#72 van 123 kleine auto's#14 van 123 kleine auto's
Beste bouwjaren2010–2011–
Onlogische tellerstand2%1%
Terugroepacties13
Geëxporteerd3%2%
Op naam in Nederland96.71443.471

Zonder gebreken, per leeftijd

50% 60% 70% 80% 90% 100% 3 5 7 9 11 13 15 17 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Ford Fiesta (VI), 7 jaar: 83% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 8 jaar: 83% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 9 jaar: 81% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 10 jaar: 78% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 11 jaar: 76% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 12 jaar: 76% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 13 jaar: 75% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 14 jaar: 73% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 15 jaar: 70% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 16 jaar: 66% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 17 jaar: 62% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 18 jaar: 61% zonder gebreken Ford Fiesta (VI) Ford Fiesta (VII), 3 jaar: 98% zonder gebreken Ford Fiesta (VII), 4 jaar: 96% zonder gebreken Ford Fiesta (VII), 5 jaar: 97% zonder gebreken Ford Fiesta (VII), 6 jaar: 94% zonder gebreken Ford Fiesta (VII), 7 jaar: 93% zonder gebreken Ford Fiesta (VII), 8 jaar: 93% zonder gebreken Ford Fiesta (VII), 9 jaar: 92% zonder gebreken Ford Fiesta (VII) Alle auto's, 3 jaar: 97% zonder gebreken Alle auto's, 4 jaar: 96% zonder gebreken Alle auto's, 5 jaar: 95% zonder gebreken Alle auto's, 6 jaar: 92% zonder gebreken Alle auto's, 7 jaar: 89% zonder gebreken Alle auto's, 8 jaar: 87% zonder gebreken Alle auto's, 9 jaar: 85% zonder gebreken Alle auto's, 10 jaar: 82% zonder gebreken Alle auto's, 11 jaar: 80% zonder gebreken Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's, 18 jaar: 59% zonder gebreken Alle auto's
Ford Fiesta (VI)Ford Fiesta (VII)alle auto'smiddelste helft kleine auto's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelFord Fiesta (VI)Ford Fiesta (VII)
Wielophanging & vering62% vaker62% minder
Remmen33% minder15% minder
Stuurinrichting32% vaker85% minder
Elektronica & veiligheidgemiddeld23% minder
Motor & aandrijving49% minder48% minder
Uitlaat & emissie11% minder26% minder
Carrosserie & roest15% minder62% vaker
Verlichting25% vaker14% minder
Ruiten, wissers & spiegels34% minder17% minder
Banden & wielen43% vaker21% vaker

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode