Ford Fiesta (VI) of Honda Jazz (II)?

De Honda Jazz (II) heeft bij de APK 29% minder vaak technische gebreken dan de Ford Fiesta (VI), vergeleken op dezelfde leeftijden.

Ford Fiesta (VI)Honda Jazz (II)
Bouwjaren2009–20172002–2014
Zonder technische gebreken74% (gem. 75%)72% (gem. 61%)
Met een afkeurpunt18% (gem. 17%)21% (gem. 26%)
Ranglijst#72 van 123 kleine auto's#16 van 123 kleine auto's
Beste bouwjaren2010–20112011–2012
Onlogische tellerstand2%3%
Terugroepacties19
Geëxporteerd3%6%
Op naam in Nederland96.7099.556

Zonder gebreken, per leeftijd

30% 40% 50% 60% 70% 80% 90% 100% 7 9 11 13 15 17 19 21 23 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Ford Fiesta (VI), 7 jaar: 83% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 8 jaar: 83% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 9 jaar: 81% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 10 jaar: 78% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 11 jaar: 76% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 12 jaar: 76% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 13 jaar: 75% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 14 jaar: 73% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 15 jaar: 70% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 16 jaar: 66% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 17 jaar: 62% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 18 jaar: 61% zonder gebreken Ford Fiesta (VI) Honda Jazz (II), 10 jaar: 92% zonder gebreken Honda Jazz (II), 11 jaar: 89% zonder gebreken Honda Jazz (II), 12 jaar: 87% zonder gebreken Honda Jazz (II), 13 jaar: 87% zonder gebreken Honda Jazz (II), 14 jaar: 84% zonder gebreken Honda Jazz (II), 15 jaar: 84% zonder gebreken Honda Jazz (II), 16 jaar: 70% zonder gebreken Honda Jazz (II), 17 jaar: 68% zonder gebreken Honda Jazz (II), 18 jaar: 68% zonder gebreken Honda Jazz (II), 19 jaar: 65% zonder gebreken Honda Jazz (II), 20 jaar: 63% zonder gebreken Honda Jazz (II), 21 jaar: 63% zonder gebreken Honda Jazz (II), 22 jaar: 62% zonder gebreken Honda Jazz (II), 23 jaar: 58% zonder gebreken Honda Jazz (II), 24 jaar: 62% zonder gebreken Honda Jazz (II) Alle auto's, 7 jaar: 89% zonder gebreken Alle auto's, 8 jaar: 87% zonder gebreken Alle auto's, 9 jaar: 85% zonder gebreken Alle auto's, 10 jaar: 82% zonder gebreken Alle auto's, 11 jaar: 80% zonder gebreken Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's, 18 jaar: 59% zonder gebreken Alle auto's, 19 jaar: 56% zonder gebreken Alle auto's, 20 jaar: 53% zonder gebreken Alle auto's, 21 jaar: 51% zonder gebreken Alle auto's, 22 jaar: 49% zonder gebreken Alle auto's, 23 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 24 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's
Ford Fiesta (VI)Honda Jazz (II)alle auto'smiddelste helft kleine auto's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelFord Fiesta (VI)Honda Jazz (II)
Wielophanging & vering62% vaker58% minder
Remmen33% minder22% vaker
Stuurinrichting32% vaker57% minder
Elektronica & veiligheidgemiddeld24% minder
Motor & aandrijving49% minder74% minder
Uitlaat & emissie11% minder17% minder
Carrosserie & roest15% minder50% minder
Verlichting25% vaker27% minder
Ruiten, wissers & spiegels34% minder53% minder
Banden & wielen43% vaker13% vaker

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode