Ford Fiesta (VI) of Mini Cabrio / Coupé (R57/R58)?

De Mini Cabrio / Coupé (R57/R58) heeft bij de APK 44% minder vaak technische gebreken dan de Ford Fiesta (VI), vergeleken op dezelfde leeftijden.

Ford Fiesta (VI)Mini Cabrio / Coupé (R57/R58)
Bouwjaren2009–20172010–2015
Zonder technische gebreken74% (gem. 75%)85% (gem. 74%)
Met een afkeurpunt18% (gem. 17%)8% (gem. 17%)
Ranglijst#72 van 123 kleine auto's#9 van 123 kleine auto's
Beste bouwjaren2010–2011–
Onlogische tellerstand2%3%
Terugroepacties10
Geëxporteerd3%3%
Op naam in Nederland96.7144.037

Zonder gebreken, per leeftijd

50% 60% 70% 80% 90% 100% 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Ford Fiesta (VI), 7 jaar: 83% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 8 jaar: 83% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 9 jaar: 81% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 10 jaar: 78% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 11 jaar: 76% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 12 jaar: 76% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 13 jaar: 75% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 14 jaar: 73% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 15 jaar: 70% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 16 jaar: 66% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 17 jaar: 62% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 18 jaar: 61% zonder gebreken Ford Fiesta (VI) Mini Cabrio / Coupé (R57/R58), 9 jaar: 90% zonder gebreken Mini Cabrio / Coupé (R57/R58), 10 jaar: 91% zonder gebreken Mini Cabrio / Coupé (R57/R58), 11 jaar: 88% zonder gebreken Mini Cabrio / Coupé (R57/R58), 12 jaar: 88% zonder gebreken Mini Cabrio / Coupé (R57/R58), 13 jaar: 86% zonder gebreken Mini Cabrio / Coupé (R57/R58), 14 jaar: 83% zonder gebreken Mini Cabrio / Coupé (R57/R58), 15 jaar: 79% zonder gebreken Mini Cabrio / Coupé (R57/R58), 16 jaar: 79% zonder gebreken Mini Cabrio / Coupé (R57/R58) Alle auto's, 7 jaar: 89% zonder gebreken Alle auto's, 8 jaar: 87% zonder gebreken Alle auto's, 9 jaar: 85% zonder gebreken Alle auto's, 10 jaar: 82% zonder gebreken Alle auto's, 11 jaar: 80% zonder gebreken Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's, 18 jaar: 59% zonder gebreken Alle auto's
Ford Fiesta (VI)Mini Cabrio / Coupé (R57/R58)alle auto'smiddelste helft kleine auto's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelFord Fiesta (VI)Mini Cabrio / Coupé (R57/R58)
Wielophanging & vering62% vaker68% minder
Remmen33% minder40% minder
Stuurinrichting32% vaker89% minder
Elektronica & veiligheidgemiddeld36% minder
Motor & aandrijving49% minder19% minder
Uitlaat & emissie11% minder31% minder
Carrosserie & roest15% minder61% minder
Verlichting25% vaker18% vaker
Ruiten, wissers & spiegels34% minder67% minder
Banden & wielen43% vaker15% minder

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode