Ford Fiesta (VI) of Peugeot 207?

De Ford Fiesta (VI) heeft bij de APK 10% minder vaak technische gebreken dan de Peugeot 207, vergeleken op dezelfde leeftijden.

Ford Fiesta (VI)Peugeot 207
Bouwjaren2009–20172006–2012
Zonder technische gebreken74% (gem. 75%)59% (gem. 64%)
Met een afkeurpunt18% (gem. 17%)26% (gem. 25%)
Ranglijst#72 van 123 kleine auto's#89 van 123 kleine auto's
Beste bouwjaren2010–2011–
Onlogische tellerstand2%4%
Terugroepacties12
Geëxporteerd3%7%
Op naam in Nederland96.71436.444

Zonder gebreken, per leeftijd

40% 50% 60% 70% 80% 90% 100% 7 9 11 13 15 17 19 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Ford Fiesta (VI), 7 jaar: 83% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 8 jaar: 83% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 9 jaar: 81% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 10 jaar: 78% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 11 jaar: 76% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 12 jaar: 76% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 13 jaar: 75% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 14 jaar: 73% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 15 jaar: 70% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 16 jaar: 66% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 17 jaar: 62% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 18 jaar: 61% zonder gebreken Ford Fiesta (VI) Peugeot 207, 11 jaar: 74% zonder gebreken Peugeot 207, 12 jaar: 75% zonder gebreken Peugeot 207, 13 jaar: 70% zonder gebreken Peugeot 207, 14 jaar: 67% zonder gebreken Peugeot 207, 15 jaar: 63% zonder gebreken Peugeot 207, 16 jaar: 59% zonder gebreken Peugeot 207, 17 jaar: 55% zonder gebreken Peugeot 207, 18 jaar: 53% zonder gebreken Peugeot 207, 19 jaar: 51% zonder gebreken Peugeot 207, 20 jaar: 51% zonder gebreken Peugeot 207 Alle auto's, 7 jaar: 89% zonder gebreken Alle auto's, 8 jaar: 87% zonder gebreken Alle auto's, 9 jaar: 85% zonder gebreken Alle auto's, 10 jaar: 82% zonder gebreken Alle auto's, 11 jaar: 80% zonder gebreken Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's, 18 jaar: 59% zonder gebreken Alle auto's, 19 jaar: 56% zonder gebreken Alle auto's, 20 jaar: 53% zonder gebreken Alle auto's
Ford Fiesta (VI)Peugeot 207alle auto'smiddelste helft kleine auto's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelFord Fiesta (VI)Peugeot 207
Wielophanging & vering62% vaker31% minder
Remmen33% mindergemiddeld
Stuurinrichting32% vaker7% vaker
Elektronica & veiligheidgemiddeld19% minder
Motor & aandrijving49% minder80% vaker
Uitlaat & emissie11% minder82% vaker
Carrosserie & roest15% minder57% minder
Verlichting25% vaker63% vaker
Ruiten, wissers & spiegels34% minder13% minder
Banden & wielen43% vaker10% vaker
LPG/CNG72% minder71% minder

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode