Ford Fiesta (VI) of Seat Ibiza (IV)?

De Ford Fiesta (VI) heeft bij de APK 19% minder vaak technische gebreken dan de Seat Ibiza (IV), vergeleken op dezelfde leeftijden.

Ford Fiesta (VI)Seat Ibiza (IV)
Bouwjaren2009–20172008–2017
Zonder technische gebreken74% (gem. 75%)67% (gem. 74%)
Met een afkeurpunt18% (gem. 17%)22% (gem. 18%)
Ranglijst#72 van 123 kleine auto's#105 van 123 kleine auto's
Beste bouwjaren2010–20112016
Onlogische tellerstand2%3%
Terugroepacties16
Geëxporteerd3%10%
Op naam in Nederland96.71438.852

Zonder gebreken, per leeftijd

40% 50% 60% 70% 80% 90% 100% 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Ford Fiesta (VI), 7 jaar: 83% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 8 jaar: 83% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 9 jaar: 81% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 10 jaar: 78% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 11 jaar: 76% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 12 jaar: 76% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 13 jaar: 75% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 14 jaar: 73% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 15 jaar: 70% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 16 jaar: 66% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 17 jaar: 62% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 18 jaar: 61% zonder gebreken Ford Fiesta (VI) Seat Ibiza (IV), 7 jaar: 88% zonder gebreken Seat Ibiza (IV), 8 jaar: 86% zonder gebreken Seat Ibiza (IV), 9 jaar: 85% zonder gebreken Seat Ibiza (IV), 10 jaar: 82% zonder gebreken Seat Ibiza (IV), 11 jaar: 76% zonder gebreken Seat Ibiza (IV), 12 jaar: 68% zonder gebreken Seat Ibiza (IV), 13 jaar: 63% zonder gebreken Seat Ibiza (IV), 14 jaar: 61% zonder gebreken Seat Ibiza (IV), 15 jaar: 59% zonder gebreken Seat Ibiza (IV), 16 jaar: 56% zonder gebreken Seat Ibiza (IV), 17 jaar: 51% zonder gebreken Seat Ibiza (IV), 18 jaar: 50% zonder gebreken Seat Ibiza (IV) Alle auto's, 7 jaar: 89% zonder gebreken Alle auto's, 8 jaar: 87% zonder gebreken Alle auto's, 9 jaar: 85% zonder gebreken Alle auto's, 10 jaar: 82% zonder gebreken Alle auto's, 11 jaar: 80% zonder gebreken Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's, 18 jaar: 59% zonder gebreken Alle auto's
Ford Fiesta (VI)Seat Ibiza (IV)alle auto'smiddelste helft kleine auto's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelFord Fiesta (VI)Seat Ibiza (IV)
Wielophanging & vering62% vaker27% vaker
Remmen33% minder9% vaker
Stuurinrichting32% vaker72% vaker
Elektronica & veiligheidgemiddeld23% vaker
Motor & aandrijving49% minder90% vaker
Uitlaat & emissie11% minder45% vaker
Carrosserie & roest15% minder104% vaker
Verlichting25% vaker85% vaker
Ruiten, wissers & spiegels34% mindergemiddeld
Banden & wielen43% vaker40% vaker
LPG/CNG72% minder49% vaker

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode