Ford Fiesta (VI) of Skoda Fabia (III)?

De Skoda Fabia (III) heeft bij de APK 11% minder vaak technische gebreken dan de Ford Fiesta (VI), vergeleken op dezelfde leeftijden.

Ford Fiesta (VI)Skoda Fabia (III)
Bouwjaren2009–20172015–2022
Zonder technische gebreken74% (gem. 75%)88% (gem. 87%)
Met een afkeurpunt18% (gem. 17%)7% (gem. 8%)
Ranglijst#72 van 123 kleine auto's#41 van 123 kleine auto's
Beste bouwjaren2010–20112014–2015
Onlogische tellerstand2%1%
Terugroepacties11
Geëxporteerd3%3%
Op naam in Nederland96.71423.805

Zonder gebreken, per leeftijd

50% 60% 70% 80% 90% 100% 4 6 8 10 12 14 16 18 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Ford Fiesta (VI), 7 jaar: 83% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 8 jaar: 83% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 9 jaar: 81% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 10 jaar: 78% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 11 jaar: 76% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 12 jaar: 76% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 13 jaar: 75% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 14 jaar: 73% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 15 jaar: 70% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 16 jaar: 66% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 17 jaar: 62% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 18 jaar: 61% zonder gebreken Ford Fiesta (VI) Skoda Fabia (III), 4 jaar: 94% zonder gebreken Skoda Fabia (III), 5 jaar: 94% zonder gebreken Skoda Fabia (III), 6 jaar: 91% zonder gebreken Skoda Fabia (III), 7 jaar: 88% zonder gebreken Skoda Fabia (III), 8 jaar: 87% zonder gebreken Skoda Fabia (III), 9 jaar: 87% zonder gebreken Skoda Fabia (III), 10 jaar: 86% zonder gebreken Skoda Fabia (III), 11 jaar: 84% zonder gebreken Skoda Fabia (III) Alle auto's, 4 jaar: 96% zonder gebreken Alle auto's, 5 jaar: 95% zonder gebreken Alle auto's, 6 jaar: 92% zonder gebreken Alle auto's, 7 jaar: 89% zonder gebreken Alle auto's, 8 jaar: 87% zonder gebreken Alle auto's, 9 jaar: 85% zonder gebreken Alle auto's, 10 jaar: 82% zonder gebreken Alle auto's, 11 jaar: 80% zonder gebreken Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's, 18 jaar: 59% zonder gebreken Alle auto's
Ford Fiesta (VI)Skoda Fabia (III)alle auto'smiddelste helft kleine auto's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelFord Fiesta (VI)Skoda Fabia (III)
Wielophanging & vering62% vaker75% vaker
Remmen33% minder7% minder
Stuurinrichting32% vaker92% minder
Elektronica & veiligheidgemiddeld41% minder
Motor & aandrijving49% minder22% minder
Uitlaat & emissie11% minder44% minder
Carrosserie & roest15% minder89% vaker
Verlichting25% vaker22% vaker
Ruiten, wissers & spiegels34% minder19% minder
Banden & wielen43% vakergemiddeld

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode