Ford Fiesta (VI) of Subaru Justy (IV)?

De Subaru Justy (IV) heeft bij de APK 9% minder vaak technische gebreken dan de Ford Fiesta (VI), vergeleken op dezelfde leeftijden.

Ford Fiesta (VI)Subaru Justy (IV)
Bouwjaren2009–20172007–2011
Zonder technische gebreken74% (gem. 75%)67% (gem. 64%)
Met een afkeurpunt18% (gem. 17%)24% (gem. 25%)
Ranglijst#72 van 123 kleine auto's#47 van 123 kleine auto's
Beste bouwjaren2010–2011–
Onlogische tellerstand2%3%
Terugroepacties10
Geëxporteerd3%1,0%
Op naam in Nederland96.7091.239

Zonder gebreken, per leeftijd

50% 60% 70% 80% 90% 100% 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Ford Fiesta (VI), 7 jaar: 83% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 8 jaar: 83% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 9 jaar: 81% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 10 jaar: 78% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 11 jaar: 76% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 12 jaar: 76% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 13 jaar: 75% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 14 jaar: 73% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 15 jaar: 70% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 16 jaar: 66% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 17 jaar: 62% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 18 jaar: 61% zonder gebreken Ford Fiesta (VI) Subaru Justy (IV), 14 jaar: 72% zonder gebreken Subaru Justy (IV), 15 jaar: 69% zonder gebreken Subaru Justy (IV), 16 jaar: 67% zonder gebreken Subaru Justy (IV), 17 jaar: 65% zonder gebreken Subaru Justy (IV), 18 jaar: 61% zonder gebreken Subaru Justy (IV) Alle auto's, 7 jaar: 89% zonder gebreken Alle auto's, 8 jaar: 87% zonder gebreken Alle auto's, 9 jaar: 85% zonder gebreken Alle auto's, 10 jaar: 82% zonder gebreken Alle auto's, 11 jaar: 80% zonder gebreken Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's, 18 jaar: 59% zonder gebreken Alle auto's
Ford Fiesta (VI)Subaru Justy (IV)alle auto'smiddelste helft kleine auto's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelFord Fiesta (VI)Subaru Justy (IV)
Wielophanging & vering62% vaker14% vaker
Remmen33% minder29% minder
Stuurinrichting32% vaker76% vaker
Elektronica & veiligheidgemiddeld36% minder
Motor & aandrijving49% minder26% minder
Uitlaat & emissie11% minder23% minder
Carrosserie & roest15% minder64% minder
Verlichting25% vakergemiddeld
Ruiten, wissers & spiegels34% minder77% minder

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode