Ford Fiesta (VI) of Suzuki Splash?

De Suzuki Splash heeft bij de APK 13% minder vaak technische gebreken dan de Ford Fiesta (VI), vergeleken op dezelfde leeftijden.

Ford Fiesta (VI)Suzuki Splash
Bouwjaren2009–20172008–2015
Zonder technische gebreken74% (gem. 75%)74% (gem. 71%)
Met een afkeurpunt18% (gem. 17%)21% (gem. 20%)
Ranglijst#72 van 123 kleine auto's#38 van 123 kleine auto's
Beste bouwjaren2010–20112015
Onlogische tellerstand2%3%
Terugroepacties10
Geëxporteerd3%0,6%
Op naam in Nederland96.70914.499

Zonder gebreken, per leeftijd

50% 60% 70% 80% 90% 100% 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Ford Fiesta (VI), 7 jaar: 83% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 8 jaar: 83% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 9 jaar: 81% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 10 jaar: 78% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 11 jaar: 76% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 12 jaar: 76% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 13 jaar: 75% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 14 jaar: 73% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 15 jaar: 70% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 16 jaar: 66% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 17 jaar: 62% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 18 jaar: 61% zonder gebreken Ford Fiesta (VI) Suzuki Splash, 9 jaar: 93% zonder gebreken Suzuki Splash, 10 jaar: 90% zonder gebreken Suzuki Splash, 11 jaar: 88% zonder gebreken Suzuki Splash, 12 jaar: 83% zonder gebreken Suzuki Splash, 13 jaar: 79% zonder gebreken Suzuki Splash, 14 jaar: 72% zonder gebreken Suzuki Splash, 15 jaar: 67% zonder gebreken Suzuki Splash, 16 jaar: 65% zonder gebreken Suzuki Splash, 17 jaar: 63% zonder gebreken Suzuki Splash, 18 jaar: 62% zonder gebreken Suzuki Splash Alle auto's, 7 jaar: 89% zonder gebreken Alle auto's, 8 jaar: 87% zonder gebreken Alle auto's, 9 jaar: 85% zonder gebreken Alle auto's, 10 jaar: 82% zonder gebreken Alle auto's, 11 jaar: 80% zonder gebreken Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's, 18 jaar: 59% zonder gebreken Alle auto's
Ford Fiesta (VI)Suzuki Splashalle auto'smiddelste helft kleine auto's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelFord Fiesta (VI)Suzuki Splash
Wielophanging & vering62% vaker61% vaker
Remmen33% mindergemiddeld
Stuurinrichting32% vaker43% minder
Elektronica & veiligheidgemiddeld75% minder
Motor & aandrijving49% minder72% minder
Uitlaat & emissie11% minder56% minder
Carrosserie & roest15% minder24% minder
Verlichting25% vaker46% minder
Ruiten, wissers & spiegels34% minder46% minder
Banden & wielen43% vaker5% minder

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode