Ford Fiesta (VI) of Toyota Yaris (III)?

De Toyota Yaris (III) heeft bij de APK 24% minder vaak technische gebreken dan de Ford Fiesta (VI), vergeleken op dezelfde leeftijden.

Ford Fiesta (VI)Toyota Yaris (III)
Bouwjaren2009–20172012–2020
Zonder technische gebreken74% (gem. 75%)86% (gem. 82%)
Met een afkeurpunt18% (gem. 17%)12% (gem. 12%)
Ranglijst#72 van 123 kleine auto's#22 van 123 kleine auto's
Beste bouwjaren2010–20112011–2013
Onlogische tellerstand2%1%
Terugroepacties16
Geëxporteerd3%0,9%
Op naam in Nederland96.71481.311

Zonder gebreken, per leeftijd

50% 60% 70% 80% 90% 100% 4 6 8 10 12 14 16 18 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Ford Fiesta (VI), 7 jaar: 83% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 8 jaar: 83% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 9 jaar: 81% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 10 jaar: 78% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 11 jaar: 76% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 12 jaar: 76% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 13 jaar: 75% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 14 jaar: 73% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 15 jaar: 70% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 16 jaar: 66% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 17 jaar: 62% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 18 jaar: 61% zonder gebreken Ford Fiesta (VI) Toyota Yaris (III), 4 jaar: 97% zonder gebreken Toyota Yaris (III), 5 jaar: 94% zonder gebreken Toyota Yaris (III), 6 jaar: 88% zonder gebreken Toyota Yaris (III), 7 jaar: 85% zonder gebreken Toyota Yaris (III), 8 jaar: 84% zonder gebreken Toyota Yaris (III), 9 jaar: 86% zonder gebreken Toyota Yaris (III), 10 jaar: 87% zonder gebreken Toyota Yaris (III), 11 jaar: 87% zonder gebreken Toyota Yaris (III), 12 jaar: 86% zonder gebreken Toyota Yaris (III), 13 jaar: 85% zonder gebreken Toyota Yaris (III), 14 jaar: 83% zonder gebreken Toyota Yaris (III), 15 jaar: 84% zonder gebreken Toyota Yaris (III) Alle auto's, 4 jaar: 96% zonder gebreken Alle auto's, 5 jaar: 95% zonder gebreken Alle auto's, 6 jaar: 92% zonder gebreken Alle auto's, 7 jaar: 89% zonder gebreken Alle auto's, 8 jaar: 87% zonder gebreken Alle auto's, 9 jaar: 85% zonder gebreken Alle auto's, 10 jaar: 82% zonder gebreken Alle auto's, 11 jaar: 80% zonder gebreken Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's, 18 jaar: 59% zonder gebreken Alle auto's
Ford Fiesta (VI)Toyota Yaris (III)alle auto'smiddelste helft kleine auto's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelFord Fiesta (VI)Toyota Yaris (III)
Wielophanging & vering62% vaker40% vaker
Remmen33% minder12% minder
Stuurinrichting32% vaker95% minder
Elektronica & veiligheidgemiddeld38% minder
Motor & aandrijving49% minder91% minder
Uitlaat & emissie11% minder67% minder
Carrosserie & roest15% minder70% minder
Verlichting25% vaker7% minder
Ruiten, wissers & spiegels34% minder11% vaker
Banden & wielen43% vaker15% vaker

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode