Ford Fiesta (VII) of Toyota Yaris (III)?

De Ford Fiesta (VII) heeft bij de APK 14% minder vaak technische gebreken dan de Toyota Yaris (III), vergeleken op dezelfde leeftijden.

Ford Fiesta (VII)Toyota Yaris (III)
Bouwjaren2017–20232012–2020
Zonder technische gebreken94% (gem. 91%)86% (gem. 82%)
Met een afkeurpunt3% (gem. 6%)12% (gem. 12%)
Ranglijst#14 van 123 kleine auto's#22 van 123 kleine auto's
Beste bouwjaren–2011–2013
Onlogische tellerstand1%1%
Terugroepacties36
Geëxporteerd2%0,9%
Op naam in Nederland43.47281.344

Zonder gebreken, per leeftijd

50% 60% 70% 80% 90% 100% 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Ford Fiesta (VII), 3 jaar: 98% zonder gebreken Ford Fiesta (VII), 4 jaar: 96% zonder gebreken Ford Fiesta (VII), 5 jaar: 97% zonder gebreken Ford Fiesta (VII), 6 jaar: 94% zonder gebreken Ford Fiesta (VII), 7 jaar: 93% zonder gebreken Ford Fiesta (VII), 8 jaar: 93% zonder gebreken Ford Fiesta (VII), 9 jaar: 92% zonder gebreken Ford Fiesta (VII) Toyota Yaris (III), 4 jaar: 97% zonder gebreken Toyota Yaris (III), 5 jaar: 94% zonder gebreken Toyota Yaris (III), 6 jaar: 88% zonder gebreken Toyota Yaris (III), 7 jaar: 85% zonder gebreken Toyota Yaris (III), 8 jaar: 84% zonder gebreken Toyota Yaris (III), 9 jaar: 86% zonder gebreken Toyota Yaris (III), 10 jaar: 87% zonder gebreken Toyota Yaris (III), 11 jaar: 87% zonder gebreken Toyota Yaris (III), 12 jaar: 86% zonder gebreken Toyota Yaris (III), 13 jaar: 85% zonder gebreken Toyota Yaris (III), 14 jaar: 83% zonder gebreken Toyota Yaris (III), 15 jaar: 84% zonder gebreken Toyota Yaris (III) Alle auto's, 3 jaar: 97% zonder gebreken Alle auto's, 4 jaar: 96% zonder gebreken Alle auto's, 5 jaar: 95% zonder gebreken Alle auto's, 6 jaar: 92% zonder gebreken Alle auto's, 7 jaar: 89% zonder gebreken Alle auto's, 8 jaar: 87% zonder gebreken Alle auto's, 9 jaar: 85% zonder gebreken Alle auto's, 10 jaar: 82% zonder gebreken Alle auto's, 11 jaar: 80% zonder gebreken Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's
Ford Fiesta (VII)Toyota Yaris (III)alle auto'smiddelste helft kleine auto's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelFord Fiesta (VII)Toyota Yaris (III)
Remmen15% minder12% minder
Elektronica & veiligheid23% minder38% minder
Wielophanging & vering62% minder40% vaker
Uitlaat & emissie26% minder67% minder
Motor & aandrijving48% minder91% minder
Stuurinrichting85% minder95% minder
Carrosserie & roest62% vaker70% minder
Verlichting14% minder7% minder
Ruiten, wissers & spiegels17% minder12% vaker
Banden & wielen21% vaker15% vaker

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode