Ford Focus (I) of Ford Focus (II)?

De Ford Focus (II) heeft bij de APK 8% minder vaak technische gebreken dan de Ford Focus (I), vergeleken op dezelfde leeftijden.

Ford Focus (I)Ford Focus (II)
Bouwjaren1999–20052005–2011
Zonder technische gebreken54% (gem. 50%)68% (gem. 62%)
Met een afkeurpunt31% (gem. 32%)23% (gem. 26%)
Ranglijst#51 van 137 compacte middenklassers#39 van 137 compacte middenklassers
Beste bouwjaren–2010–2011
Onlogische tellerstand13%4%
Terugroepacties00
Geëxporteerd8%8%
Op naam in Nederland11.77030.573

Zonder gebreken, per leeftijd

40% 50% 60% 70% 80% 90% 13 15 17 19 21 23 25 27 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Ford Focus (I), 19 jaar: 59% zonder gebreken Ford Focus (I), 20 jaar: 58% zonder gebreken Ford Focus (I), 21 jaar: 55% zonder gebreken Ford Focus (I), 22 jaar: 54% zonder gebreken Ford Focus (I), 23 jaar: 51% zonder gebreken Ford Focus (I), 24 jaar: 50% zonder gebreken Ford Focus (I), 25 jaar: 49% zonder gebreken Ford Focus (I), 26 jaar: 50% zonder gebreken Ford Focus (I), 27 jaar: 51% zonder gebreken Ford Focus (I) Ford Focus (II), 13 jaar: 80% zonder gebreken Ford Focus (II), 14 jaar: 78% zonder gebreken Ford Focus (II), 15 jaar: 75% zonder gebreken Ford Focus (II), 16 jaar: 70% zonder gebreken Ford Focus (II), 17 jaar: 66% zonder gebreken Ford Focus (II), 18 jaar: 64% zonder gebreken Ford Focus (II), 19 jaar: 61% zonder gebreken Ford Focus (II), 20 jaar: 58% zonder gebreken Ford Focus (II), 21 jaar: 53% zonder gebreken Ford Focus (II) Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's, 18 jaar: 59% zonder gebreken Alle auto's, 19 jaar: 56% zonder gebreken Alle auto's, 20 jaar: 53% zonder gebreken Alle auto's, 21 jaar: 51% zonder gebreken Alle auto's, 22 jaar: 49% zonder gebreken Alle auto's, 23 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 24 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 25 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 26 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 27 jaar: 47% zonder gebreken Alle auto's
Ford Focus (I)Ford Focus (II)alle auto'smiddelste helft compacte middenklassers

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelFord Focus (I)Ford Focus (II)
Wielophanging & vering29% vaker15% vaker
Motor & aandrijving24% minder24% minder
Remmen22% minder32% minder
Carrosserie & roest75% vaker52% minder
Stuurinrichting35% minder55% minder
Uitlaat & emissie25% mindergemiddeld
Elektronica & veiligheid44% minder43% minder
Ruiten, wissers & spiegels50% vaker62% minder
Verlichting21% vaker73% vaker
Banden & wielen11% minder33% vaker
LPG/CNG91% minder64% minder

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode