Ford Focus (I) of Peugeot 306?

De Ford Focus (I) heeft bij de APK 14% minder vaak technische gebreken dan de Peugeot 306, vergeleken op dezelfde leeftijden.

Ford Focus (I)Peugeot 306
Bouwjaren1999–20051993–2002
Zonder technische gebreken54% (gem. 50%)44% (gem. 48%)
Met een afkeurpunt31% (gem. 32%)37% (gem. 33%)
Ranglijst#51 van 137 compacte middenklassers#90 van 137 compacte middenklassers
Beste bouwjaren––
Onlogische tellerstand13%12%
Terugroepacties00
Geëxporteerd8%6%
Op naam in Nederland11.7703.107

Zonder gebreken, per leeftijd

40% 50% 60% 70% 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Ford Focus (I), 19 jaar: 59% zonder gebreken Ford Focus (I), 20 jaar: 58% zonder gebreken Ford Focus (I), 21 jaar: 55% zonder gebreken Ford Focus (I), 22 jaar: 54% zonder gebreken Ford Focus (I), 23 jaar: 51% zonder gebreken Ford Focus (I), 24 jaar: 50% zonder gebreken Ford Focus (I), 25 jaar: 49% zonder gebreken Ford Focus (I), 26 jaar: 50% zonder gebreken Ford Focus (I), 27 jaar: 51% zonder gebreken Ford Focus (I) Peugeot 306, 23 jaar: 46% zonder gebreken Peugeot 306, 24 jaar: 44% zonder gebreken Peugeot 306, 25 jaar: 42% zonder gebreken Peugeot 306, 26 jaar: 42% zonder gebreken Peugeot 306, 27 jaar: 42% zonder gebreken Peugeot 306, 28 jaar: 45% zonder gebreken Peugeot 306, 29 jaar: 45% zonder gebreken Peugeot 306, 30 jaar: 48% zonder gebreken Peugeot 306 Alle auto's, 19 jaar: 56% zonder gebreken Alle auto's, 20 jaar: 53% zonder gebreken Alle auto's, 21 jaar: 51% zonder gebreken Alle auto's, 22 jaar: 49% zonder gebreken Alle auto's, 23 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 24 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 25 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 26 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 27 jaar: 47% zonder gebreken Alle auto's, 28 jaar: 47% zonder gebreken Alle auto's, 29 jaar: 47% zonder gebreken Alle auto's, 30 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's
Ford Focus (I)Peugeot 306alle auto'smiddelste helft compacte middenklassers

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelFord Focus (I)Peugeot 306
Wielophanging & vering29% vaker32% minder
Motor & aandrijving24% minder17% vaker
Remmen22% minder21% vaker
Carrosserie & roest75% vaker58% minder
Stuurinrichting35% minder34% vaker
Uitlaat & emissie25% minder29% vaker
Elektronica & veiligheid44% minder28% vaker
Ruiten, wissers & spiegels50% vaker88% vaker
Verlichting21% vaker20% minder
Banden & wielen11% minder14% vaker

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode