Ford Focus (II) of Skoda Octavia (II)?

De Ford Focus (II) heeft bij de APK 36% minder vaak technische gebreken dan de Skoda Octavia (II), vergeleken op dezelfde leeftijden.

Ford Focus (II)Skoda Octavia (II)
Bouwjaren2005–20112005–2013
Zonder technische gebreken68% (gem. 62%)58% (gem. 68%)
Met een afkeurpunt23% (gem. 26%)27% (gem. 22%)
Ranglijst#39 van 137 compacte middenklassers#129 van 137 compacte middenklassers
Beste bouwjaren2010–20112007–2009
Onlogische tellerstand4%3%
Terugroepacties02
Geëxporteerd8%19%
Op naam in Nederland30.5738.617

Zonder gebreken, per leeftijd

40% 50% 60% 70% 80% 90% 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Ford Focus (II), 13 jaar: 80% zonder gebreken Ford Focus (II), 14 jaar: 78% zonder gebreken Ford Focus (II), 15 jaar: 75% zonder gebreken Ford Focus (II), 16 jaar: 70% zonder gebreken Ford Focus (II), 17 jaar: 66% zonder gebreken Ford Focus (II), 18 jaar: 64% zonder gebreken Ford Focus (II), 19 jaar: 61% zonder gebreken Ford Focus (II), 20 jaar: 58% zonder gebreken Ford Focus (II), 21 jaar: 53% zonder gebreken Ford Focus (II) Skoda Octavia (II), 11 jaar: 72% zonder gebreken Skoda Octavia (II), 12 jaar: 68% zonder gebreken Skoda Octavia (II), 13 jaar: 63% zonder gebreken Skoda Octavia (II), 14 jaar: 58% zonder gebreken Skoda Octavia (II), 15 jaar: 56% zonder gebreken Skoda Octavia (II), 16 jaar: 55% zonder gebreken Skoda Octavia (II), 17 jaar: 55% zonder gebreken Skoda Octavia (II), 18 jaar: 52% zonder gebreken Skoda Octavia (II), 19 jaar: 46% zonder gebreken Skoda Octavia (II), 20 jaar: 45% zonder gebreken Skoda Octavia (II), 21 jaar: 43% zonder gebreken Skoda Octavia (II) Alle auto's, 11 jaar: 80% zonder gebreken Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's, 18 jaar: 59% zonder gebreken Alle auto's, 19 jaar: 56% zonder gebreken Alle auto's, 20 jaar: 53% zonder gebreken Alle auto's, 21 jaar: 51% zonder gebreken Alle auto's
Ford Focus (II)Skoda Octavia (II)alle auto'smiddelste helft compacte middenklassers

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelFord Focus (II)Skoda Octavia (II)
Wielophanging & vering15% vaker90% vaker
Remmen32% minder9% vaker
Motor & aandrijving24% minder93% vaker
Uitlaat & emissiegemiddeld43% minder
Elektronica & veiligheid43% minder123% vaker
Stuurinrichting55% minder75% minder
Verlichting73% vaker45% vaker
Carrosserie & roest52% minder63% minder
Ruiten, wissers & spiegels62% minder35% minder
Banden & wielen33% vaker25% minder

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode