Ford Focus (II) of Toyota Corolla (E120)?

De Ford Focus (II) en de Toyota Corolla (E120) hebben bij de APK ongeveer even vaak technische gebreken, vergeleken op dezelfde leeftijden.

Ford Focus (II)Toyota Corolla (E120)
Bouwjaren2005–20112002–2007
Zonder technische gebreken68% (gem. 62%)61% (gem. 53%)
Met een afkeurpunt23% (gem. 26%)30% (gem. 31%)
Ranglijst#39 van 137 compacte middenklassers#33 van 137 compacte middenklassers
Beste bouwjaren2010–2011–
Onlogische tellerstand4%6%
Terugroepacties08
Geëxporteerd8%23%
Op naam in Nederland30.5668.118

Zonder gebreken, per leeftijd

40% 50% 60% 70% 80% 90% 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Ford Focus (II), 13 jaar: 80% zonder gebreken Ford Focus (II), 14 jaar: 78% zonder gebreken Ford Focus (II), 15 jaar: 75% zonder gebreken Ford Focus (II), 16 jaar: 70% zonder gebreken Ford Focus (II), 17 jaar: 66% zonder gebreken Ford Focus (II), 18 jaar: 64% zonder gebreken Ford Focus (II), 19 jaar: 61% zonder gebreken Ford Focus (II), 20 jaar: 58% zonder gebreken Ford Focus (II), 21 jaar: 53% zonder gebreken Ford Focus (II) Toyota Corolla (E120), 17 jaar: 70% zonder gebreken Toyota Corolla (E120), 18 jaar: 68% zonder gebreken Toyota Corolla (E120), 19 jaar: 65% zonder gebreken Toyota Corolla (E120), 20 jaar: 62% zonder gebreken Toyota Corolla (E120), 21 jaar: 60% zonder gebreken Toyota Corolla (E120), 22 jaar: 57% zonder gebreken Toyota Corolla (E120), 23 jaar: 56% zonder gebreken Toyota Corolla (E120), 24 jaar: 55% zonder gebreken Toyota Corolla (E120) Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's, 18 jaar: 59% zonder gebreken Alle auto's, 19 jaar: 56% zonder gebreken Alle auto's, 20 jaar: 53% zonder gebreken Alle auto's, 21 jaar: 51% zonder gebreken Alle auto's, 22 jaar: 49% zonder gebreken Alle auto's, 23 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 24 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's
Ford Focus (II)Toyota Corolla (E120)alle auto'smiddelste helft compacte middenklassers

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelFord Focus (II)Toyota Corolla (E120)
Wielophanging & vering15% vaker68% minder
Remmen32% minder58% vaker
Motor & aandrijving24% minder40% minder
Uitlaat & emissiegemiddeld28% minder
Elektronica & veiligheid43% minder43% minder
Stuurinrichting55% minder83% minder
Verlichting73% vaker8% minder
Carrosserie & roest52% minder80% minder
Ruiten, wissers & spiegels62% minder43% minder
Banden & wielen33% vaker32% vaker

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode