Ford Focus (III) of Honda Insight (II)?

De Honda Insight (II) heeft bij de APK 20% minder vaak technische gebreken dan de Ford Focus (III), vergeleken op dezelfde leeftijden.

Ford Focus (III)Honda Insight (II)
Bouwjaren2011–20182009–2014
Zonder technische gebreken80% (gem. 80%)75% (gem. 69%)
Met een afkeurpunt13% (gem. 13%)17% (gem. 22%)
Ranglijst#73 van 137 compacte middenklassers#29 van 137 compacte middenklassers
Beste bouwjaren2011–
Onlogische tellerstand2%3%
Terugroepacties44
Geëxporteerd9%8%
Op naam in Nederland53.4493.719

Zonder gebreken, per leeftijd

50% 60% 70% 80% 90% 100% 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Ford Focus (III), 6 jaar: 90% zonder gebreken Ford Focus (III), 7 jaar: 88% zonder gebreken Ford Focus (III), 8 jaar: 89% zonder gebreken Ford Focus (III), 9 jaar: 87% zonder gebreken Ford Focus (III), 10 jaar: 82% zonder gebreken Ford Focus (III), 11 jaar: 77% zonder gebreken Ford Focus (III), 12 jaar: 76% zonder gebreken Ford Focus (III), 13 jaar: 74% zonder gebreken Ford Focus (III), 14 jaar: 72% zonder gebreken Ford Focus (III), 15 jaar: 73% zonder gebreken Ford Focus (III) Honda Insight (II), 11 jaar: 84% zonder gebreken Honda Insight (II), 12 jaar: 85% zonder gebreken Honda Insight (II), 13 jaar: 80% zonder gebreken Honda Insight (II), 14 jaar: 76% zonder gebreken Honda Insight (II), 15 jaar: 74% zonder gebreken Honda Insight (II), 16 jaar: 71% zonder gebreken Honda Insight (II), 17 jaar: 69% zonder gebreken Honda Insight (II) Alle auto's, 6 jaar: 92% zonder gebreken Alle auto's, 7 jaar: 89% zonder gebreken Alle auto's, 8 jaar: 87% zonder gebreken Alle auto's, 9 jaar: 85% zonder gebreken Alle auto's, 10 jaar: 82% zonder gebreken Alle auto's, 11 jaar: 80% zonder gebreken Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's
Ford Focus (III)Honda Insight (II)alle auto'smiddelste helft compacte middenklassers

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelFord Focus (III)Honda Insight (II)
Remmen10% vaker38% vaker
Wielophanging & vering7% vaker82% minder
Elektronica & veiligheid48% vaker40% vaker
Motor & aandrijving15% minder87% minder
Uitlaat & emissie12% minder86% minder
Stuurinrichting75% minder11% vaker
Verlichting87% vaker37% minder
Carrosserie & roest55% minder42% vaker
Ruiten, wissers & spiegels54% minder13% minder
Banden & wielen12% vaker147% vaker

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode