Ford Focus (III) of Suzuki SX4 (I)?

De Suzuki SX4 (I) heeft bij de APK 16% minder vaak technische gebreken dan de Ford Focus (III), vergeleken op dezelfde leeftijden.

Ford Focus (III)Suzuki SX4 (I)
Bouwjaren2011–20182006–2013
Zonder technische gebreken80% (gem. 80%)70% (gem. 64%)
Met een afkeurpunt13% (gem. 13%)23% (gem. 25%)
Ranglijst#73 van 137 compacte middenklassers#38 van 137 compacte middenklassers
Beste bouwjaren2011–
Onlogische tellerstand2%3%
Terugroepacties40
Geëxporteerd9%6%
Op naam in Nederland53.44611.535

Zonder gebreken, per leeftijd

40% 50% 60% 70% 80% 90% 100% 6 8 10 12 14 16 18 20 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Ford Focus (III), 6 jaar: 90% zonder gebreken Ford Focus (III), 7 jaar: 88% zonder gebreken Ford Focus (III), 8 jaar: 89% zonder gebreken Ford Focus (III), 9 jaar: 87% zonder gebreken Ford Focus (III), 10 jaar: 82% zonder gebreken Ford Focus (III), 11 jaar: 77% zonder gebreken Ford Focus (III), 12 jaar: 76% zonder gebreken Ford Focus (III), 13 jaar: 74% zonder gebreken Ford Focus (III), 14 jaar: 72% zonder gebreken Ford Focus (III), 15 jaar: 73% zonder gebreken Ford Focus (III) Suzuki SX4 (I), 11 jaar: 82% zonder gebreken Suzuki SX4 (I), 12 jaar: 78% zonder gebreken Suzuki SX4 (I), 13 jaar: 75% zonder gebreken Suzuki SX4 (I), 14 jaar: 73% zonder gebreken Suzuki SX4 (I), 15 jaar: 72% zonder gebreken Suzuki SX4 (I), 16 jaar: 72% zonder gebreken Suzuki SX4 (I), 17 jaar: 69% zonder gebreken Suzuki SX4 (I), 18 jaar: 66% zonder gebreken Suzuki SX4 (I), 19 jaar: 59% zonder gebreken Suzuki SX4 (I), 20 jaar: 59% zonder gebreken Suzuki SX4 (I) Alle auto's, 6 jaar: 92% zonder gebreken Alle auto's, 7 jaar: 89% zonder gebreken Alle auto's, 8 jaar: 87% zonder gebreken Alle auto's, 9 jaar: 85% zonder gebreken Alle auto's, 10 jaar: 82% zonder gebreken Alle auto's, 11 jaar: 80% zonder gebreken Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's, 18 jaar: 59% zonder gebreken Alle auto's, 19 jaar: 56% zonder gebreken Alle auto's, 20 jaar: 53% zonder gebreken Alle auto's
Ford Focus (III)Suzuki SX4 (I)alle auto'smiddelste helft compacte middenklassers

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelFord Focus (III)Suzuki SX4 (I)
Remmen10% vaker16% minder
Wielophanging & vering7% vaker40% vaker
Elektronica & veiligheid48% vaker68% minder
Motor & aandrijving15% minder51% minder
Uitlaat & emissie12% minder50% minder
Stuurinrichting75% minder39% minder
Verlichting86% vaker33% minder
Carrosserie & roest55% minder76% minder
Ruiten, wissers & spiegels54% minder63% minder
Banden & wielen12% vaker18% minder

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode