Ford Ka (I) of Toyota Aygo (I)?

De Toyota Aygo (I) heeft bij de APK 11% minder vaak technische gebreken dan de Ford Ka (I), vergeleken op dezelfde leeftijden.

Ford Ka (I)Toyota Aygo (I)
Bouwjaren1998–20082006–2014
Zonder technische gebreken59% (gem. 58%)71% (gem. 67%)
Met een afkeurpunt22% (gem. 29%)23% (gem. 23%)
Ranglijst#30 van 60 mini-auto's#19 van 60 mini-auto's
Beste bouwjaren–2011–2014
Onlogische tellerstand11%4%
Terugroepacties01
Geëxporteerd5%1%
Op naam in Nederland7.223100.167

Zonder gebreken, per leeftijd

40% 50% 60% 70% 80% 90% 10 12 14 16 18 20 22 24 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Ford Ka (I), 15 jaar: 71% zonder gebreken Ford Ka (I), 16 jaar: 67% zonder gebreken Ford Ka (I), 17 jaar: 62% zonder gebreken Ford Ka (I), 18 jaar: 58% zonder gebreken Ford Ka (I), 19 jaar: 55% zonder gebreken Ford Ka (I), 20 jaar: 53% zonder gebreken Ford Ka (I), 21 jaar: 52% zonder gebreken Ford Ka (I), 22 jaar: 55% zonder gebreken Ford Ka (I), 23 jaar: 55% zonder gebreken Ford Ka (I), 24 jaar: 58% zonder gebreken Ford Ka (I), 25 jaar: 54% zonder gebreken Ford Ka (I) Toyota Aygo (I), 10 jaar: 85% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 11 jaar: 85% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 12 jaar: 83% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 13 jaar: 81% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 14 jaar: 77% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 15 jaar: 73% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 16 jaar: 68% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 17 jaar: 63% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 18 jaar: 61% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 19 jaar: 58% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 20 jaar: 54% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 21 jaar: 49% zonder gebreken Toyota Aygo (I) Alle auto's, 10 jaar: 82% zonder gebreken Alle auto's, 11 jaar: 80% zonder gebreken Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's, 18 jaar: 59% zonder gebreken Alle auto's, 19 jaar: 56% zonder gebreken Alle auto's, 20 jaar: 53% zonder gebreken Alle auto's, 21 jaar: 51% zonder gebreken Alle auto's, 22 jaar: 49% zonder gebreken Alle auto's, 23 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 24 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 25 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's
Ford Ka (I)Toyota Aygo (I)alle auto'smiddelste helft mini-auto's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelFord Ka (I)Toyota Aygo (I)
Motor & aandrijving30% vaker70% minder
Carrosserie & roest499% vaker70% vaker
Wielophanging & vering23% minder23% minder
Remmen44% minder33% vaker
Uitlaat & emissie53% minder12% vaker
Elektronica & veiligheid60% minder30% minder
Stuurinrichting74% minder82% minder
Verlichting5% vaker9% vaker
Ruiten, wissers & spiegels53% minder230% vaker
Banden & wielen70% vaker49% vaker

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode