Ford Ka (II) of Toyota Aygo (I)?

De Toyota Aygo (I) heeft bij de APK 30% minder vaak technische gebreken dan de Ford Ka (II), vergeleken op dezelfde leeftijden.

Ford Ka (II)Toyota Aygo (I)
Bouwjaren2009–20152006–2014
Zonder technische gebreken64% (gem. 71%)71% (gem. 67%)
Met een afkeurpunt26% (gem. 20%)23% (gem. 23%)
Ranglijst#52 van 60 mini-auto's#19 van 60 mini-auto's
Beste bouwjaren–2011–2014
Onlogische tellerstand3%4%
Terugroepacties01
Geëxporteerd1%1%
Op naam in Nederland43.217100.160

Zonder gebreken, per leeftijd

40% 50% 60% 70% 80% 90% 100% 8 10 12 14 16 18 20 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Ford Ka (II), 8 jaar: 79% zonder gebreken Ford Ka (II), 9 jaar: 79% zonder gebreken Ford Ka (II), 10 jaar: 77% zonder gebreken Ford Ka (II), 11 jaar: 74% zonder gebreken Ford Ka (II), 12 jaar: 71% zonder gebreken Ford Ka (II), 13 jaar: 68% zonder gebreken Ford Ka (II), 14 jaar: 64% zonder gebreken Ford Ka (II), 15 jaar: 59% zonder gebreken Ford Ka (II), 16 jaar: 56% zonder gebreken Ford Ka (II), 17 jaar: 53% zonder gebreken Ford Ka (II), 18 jaar: 52% zonder gebreken Ford Ka (II) Toyota Aygo (I), 10 jaar: 85% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 11 jaar: 85% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 12 jaar: 83% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 13 jaar: 81% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 14 jaar: 77% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 15 jaar: 73% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 16 jaar: 68% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 17 jaar: 63% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 18 jaar: 61% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 19 jaar: 58% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 20 jaar: 54% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 21 jaar: 49% zonder gebreken Toyota Aygo (I) Alle auto's, 8 jaar: 87% zonder gebreken Alle auto's, 9 jaar: 85% zonder gebreken Alle auto's, 10 jaar: 82% zonder gebreken Alle auto's, 11 jaar: 80% zonder gebreken Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's, 18 jaar: 59% zonder gebreken Alle auto's, 19 jaar: 56% zonder gebreken Alle auto's, 20 jaar: 53% zonder gebreken Alle auto's, 21 jaar: 51% zonder gebreken Alle auto's
Ford Ka (II)Toyota Aygo (I)alle auto'smiddelste helft mini-auto's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelFord Ka (II)Toyota Aygo (I)
Wielophanging & vering56% vaker23% minder
Remmen36% vaker33% vaker
Uitlaat & emissie160% vaker12% vaker
Stuurinrichting57% vaker82% minder
Motor & aandrijving47% minder70% minder
Elektronica & veiligheid50% minder30% minder
Carrosserie & roestgemiddeld70% vaker
Verlichting25% minder9% vaker
Ruiten, wissers & spiegels41% minder230% vaker
Banden & wielen18% minder49% vaker
LPG/CNG67% minder84% minder

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode