Ford Kuga (I) of Nissan Qashqai (J10)?

De Ford Kuga (I) heeft bij de APK 32% minder vaak technische gebreken dan de Nissan Qashqai (J10), vergeleken op dezelfde leeftijden.

Ford Kuga (I)Nissan Qashqai (J10)
Bouwjaren2009–20122007–2013
Zonder technische gebreken67% (gem. 68%)54% (gem. 69%)
Met een afkeurpunt25% (gem. 22%)35% (gem. 22%)
Ranglijst#78 van 131 middelgrote SUV's#119 van 131 middelgrote SUV's
Beste bouwjaren––
Onlogische tellerstand4%3%
Terugroepacties13
Geëxporteerd22%14%
Op naam in Nederland70128.953

Zonder gebreken, per leeftijd

30% 40% 50% 60% 70% 80% 90% 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Ford Kuga (I), 13 jaar: 67% zonder gebreken Ford Kuga (I), 14 jaar: 70% zonder gebreken Ford Kuga (I), 15 jaar: 67% zonder gebreken Ford Kuga (I), 16 jaar: 66% zonder gebreken Ford Kuga (I), 17 jaar: 64% zonder gebreken Ford Kuga (I) Nissan Qashqai (J10), 10 jaar: 75% zonder gebreken Nissan Qashqai (J10), 11 jaar: 69% zonder gebreken Nissan Qashqai (J10), 12 jaar: 64% zonder gebreken Nissan Qashqai (J10), 13 jaar: 61% zonder gebreken Nissan Qashqai (J10), 14 jaar: 56% zonder gebreken Nissan Qashqai (J10), 15 jaar: 51% zonder gebreken Nissan Qashqai (J10), 16 jaar: 46% zonder gebreken Nissan Qashqai (J10), 17 jaar: 43% zonder gebreken Nissan Qashqai (J10), 18 jaar: 41% zonder gebreken Nissan Qashqai (J10), 19 jaar: 39% zonder gebreken Nissan Qashqai (J10) Alle auto's, 10 jaar: 82% zonder gebreken Alle auto's, 11 jaar: 80% zonder gebreken Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's, 18 jaar: 59% zonder gebreken Alle auto's, 19 jaar: 56% zonder gebreken Alle auto's
Ford Kuga (I)Nissan Qashqai (J10)alle auto'smiddelste helft middelgrote SUV's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelFord Kuga (I)Nissan Qashqai (J10)
Wielophanging & vering24% vaker80% vaker
Remmen19% minder8% minder
Uitlaat & emissie64% vaker58% minder
Motor & aandrijving19% minder99% vaker
Stuurinrichting18% vaker353% vaker
Elektronica & veiligheid40% minder77% vaker
Verlichting17% mindergemiddeld
Ruiten, wissers & spiegels53% minder18% minder
Carrosserie & roest80% minder27% vaker

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode